مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31885 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 12:54

چاپ به اشتراگ گذاشتن
خط ونشان شگفتی سازان جام حذفی در لیگ یک

خط ونشان شگفتی سازان جام حذفی در لیگ یک

مازندشورا: ساری- ایرنا- هفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور درحالی با برگزاری 9 مسابقه عصر دوشنبه آغاز می شود که مصاف تیم های خونه به خونه مازندران وفجرسپاسی شیراز به عنوان شگفتی سازان مرحله یک هشتم نهایی مسابقات جام حذفی از دیدارهای مهم این هفته لقب گرفته است.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا، تیم خونه به خونه مازندران درهفته پنجم مسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشوراز ساعت17 عصردوشنبه در دیداری خانگی و در ورزشگاه شهدای هفت تیربابل میزبان تیم ریشه دار فجرشهیدسپاسی شیراز است.
2تیم درحالی درهفته پنجم در دیداری سخت وحیثیتی به مصاف هم خواهند رفت که پیروزی هفته گذشته هر دو تیم فجر وخونه به خونه در مسابقات جام حذفی باشگاه های کشور به ترتیب برابر تیم لیگ برتری ذوب آهن اصفهان و راه آهن تهران، انگیزه های آنان را برای کسب 3 امتیاز در این هفته بیشتر کرده است.
خونه به خونه مازندران که در چهاربازی که با هدایت جواد نکونام بازیکن ومربی سابق تیم ملی درمجموع در پایان هفته چهارم این مسابقات با 5 امتیاز در رده نهم جدول رده بندی این مسابقات قرار دارد و نیم نگاهی به بالای جدول دارد.
درمقابل تیم فجر هم تا اینجای کار یک پیروزی وسه شکست کسب کرده و با 3 امتیاز در رده چهاردهم جدول هیجده تیمی این مسابقات قرار دارد و برای کسب 3 امتیاز بازی برابر خونه به خونه حساب ویژه ای باز کرده است.
بدون شک کسب پیروزی هریک از دو تیم خونه به خونه و فجرسپاسی در بازی حساس هفته پنجم در صعود ویا سقوط این تیم ها در جدول رده بندی تاثیر زیادی خواهد داشت.
نکونام در کسب دومین پیروزی خانگی با خونه به خونه
تیم خونه به خونه که در تنها بازی پیروز شده این فصل در هفته سوم با هدایت ' جواد نکونام ' ملی پوش و بازیکن سابق تیم ملی در بابل برابر تیم صبای قم به پیروزی رویایی و پرگل 4 برصفر دست یافته بود، امیدوارهست که با حمایت تماشاگران خود، دومین پیروزی فصل خود را درخانه جشن بگیرد.
هرچند نکونام و یارانش با باخت در شهرآورد مازنی ها در هفته چهارم در قائمشهر برابر تیم نساجی، برای دورنماندن از جمع مدعیان وکورس با تیم های بالای جدول حساب ویژه برای بازی با فجری ها باز کردند.
** شیرازی ها سرمست از حذف لیگ برتری ها
کاکوهای شیرازی سرمست از پیروزی شان مقابل ذوب‌آهن اصفهان در جام حذفی، عصر شنبه راهی بابل شده اند تا برای نخستین بار در این فصل، بخت خود را برای کسب امتیاز امتحان کنند.
تیم فجر در 4 هفته ابتدایی لیگ نتایج ناامید کننده‌ی کسب کرد و با 5 گل خورده و تنها یک گل زده و کسب سه امتیاز در رده چهاردهم جدول لیگ دسته یک قرار دارد.
خونه به خونه و فجرسپاسی شیراز در لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور چهار بار سابقه رویارویی با هم را دارند که حاصل آن سه شکست و یک تساوی برای تیم خونه به خونه بود.
به طور حتم تحمیل اولین شکست به نماینده فوتبال شیراز توسط تیم خونه به خونه می‌تواند انگیزه بالایی در بین بازیکنان این تیم پدید آورد.
** مصاف چهارم وپنجمی های لیگ یک درماهشهر
همچنین تیم فوتبال نساجی مازندران که هفته گذشته با حذف تیم شگفتی ساز وصدرنشین لیگ برتر فوتبال باشگاه های کشور در فوتبال جام حذفی کشور، برای رقبای لیگ یکی خود نیز خط ونشان کشید، درهفته پنجم در دیداری بیرون از خانه میهمان تیم شهرداری ماهشهر است.
تیم نساجی مازندران که با مهدی پاشازاده در هفته چهارم در دربی مازنی ها تیم خونه به خونه بابل را با هدایت جواد نکونام شکست داده بود، نیم نگاهی به بالای جدول وتثبیت درخشش هفته های اخیر خود دارد.
تیم های شهرداری ماهشهر و نساجی مازندران هرکدام با کسب 9 امتیاز وبرحسب تفاضل گل کمتر به ترتیب در رده های چهارم وپنجم جدول رده بندی مسابقات قرار دارند و با توجه به دیدارهای حساس تیم های بالای جدول در این هفته ، این 2 تیم،در صورت کسب پیروزی در دیدار عصر دوشنبه این شانس را خواهند داشت تا خود را به بالای جدول بکشانند.
تیم های نساجی وخونه به خونه 2نماینده مازندران درمسابقات لیگ دسته یک فوتبال باشگاه های کشور هستند.
خبرنگار: مهدی غلامی **انتشار دهنده: محسن حسن نیا
/1899ک/7327

ورزش

جام حذفي

فوتبال ليگ يك

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : فوتبال - پیروزی - مازندران - امتیاز - مسابقات - نکونام - نساجی - بالای - چهارم - باشگاه - برابر - بابل - هدایت - دیداری - درهفته - شیراز - فجرسپاسی - چهاردهم - سرمست - دارند - شهرداری - ماهشهر - شیرازی - مازنی - دومین - اصفهان - خواهند - گذشته - خانگی - خبرنگار - شگفتی - وخونه - ترتیب - بازیکن - انگیزه - ونشان - برتری - نگاهی -

نظر شما در مورد : خط ونشان شگفتی سازان جام حذفی در لیگ یک

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها