مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31897 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 10:12

چاپ به اشتراگ گذاشتن
افتتاح بیش از ۳۲۰۰ واحد مسکن مهر فازهای ۸ و ۱۱ پردیس/ بهره‌برداری از ۲ مرکز آموزشی و یک مسجد در محله سبلان

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی انجام شد:

افتتاح بیش از ۳۲۰۰ واحد مسکن مهر فازهای ۸ و ۱۱ پردیس/ بهره‌برداری از ۲ مرکز آموزشی و یک مسجد در محله سبلان

مازندشورا: صبح لمروز تعداد ۳ هزار و ۲۱۸ واحد مسکن مهر واقع در فازهای ۸ و ۱۱ پردیس با حضور مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید و مسئولین این شهر جدید افتتاح و به متقاضیان تحویل داده شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی امروز ۲۶ شهریورماه تعداد ۳ هزار  و ۲۱۸ واحد مسکن مهر واقع در فازهای ۸ و ۱۱ شهر جدید پردیس با حضور حبیب‌اله طاهرخانی معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید، احمداصغری‌مهرآبادی قائم‌مقام وزير راه و شهرسازی در طرح مسكن‌مهر ، مصطفی كباكبيان و ابوالفضل سروش نمايندگان مجلس شورای اسلامی افتتاح شد.

براساس آمار موجود ۲۰۰۶ واحد این واحدها مربوط به محله آرمان‌شهر دره آرا در فاز ۱۱، ۴۱۴ واحد متعلق به محله دنای دره‌بهشت در فاز ۸، ۳۷۰ واحد در محله الوند دره بهشت در فاز۸، ۳۴۰ واحد متعلق به محله جولیان دره بهشت در فاز ۸ و۸۸ واحد در محله الوند این فاز اعلام شده است.

گفتنی است در آئین افتتاح امروز مرکز آموزشی ۱۰ کلاسه آیت‌اله مهدوی کنی، مرکز آموزشی آیت‌اله هاشمی رفسنجانی با برخورداری از ۱۶ کلاس درسی و مسجد علامه محمدتقی جعفری نیز در محله سبلان فاز ۸ شهر جدید پردیس به افتتاح رسید.

این در حالی است که طاهرخانی دربازدید اخیر خود از پروژه‌های آماده افتتاح پردیس گفت: به دليل اهميت ويژه پرديس اولين بازديد را از شهر جديد پرديس شروع كرديم. گستردگى پروژه‌هاى پرديس باعث شده وزير راه و شهرسازى از دولت بخواهد به اين شهر فراتر از وزارت‌خانه نگاه کند.

مدیرعامل شرکت عمران شهرهای جدید پردیس با بیان اینکه ساخت ساختمان‌هاى فاخر در شهرهاى جديد بايد در دستور كار قرار گيرد، گفت: الگوهاى زيست محيطى و چگونگى مصرف بهينه انرژى بايد در دستور كار باشد و بحران كمبود آب جدى است.

طاهرخانی ادامه داد: توجه به كيفيت زندگى مردم در شهرهای جدید با همكارى با شهردارى‌ها تسهيل خواهد شد./


منبع : وزارت راه و شهرسازی/مسکن و شهرسازی


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : پردیس - افتتاح - شهرسازی - پرديس - شهرهای - طاهرخانی - آموزشی - الوند - آیت‌اله - فازهای - دستور - متعلق - سبلان - معاون - مدیرعامل - عمران - امروز -

مطالب مرتبط با : افتتاح بیش از ۳۲۰۰ واحد مسکن مهر فازهای ۸ و ۱۱ پردیس/ بهره‌برداری از ۲ مرکز آموزشی و یک مسجد در محله س...
نظر شما در مورد : افتتاح بیش از ۳۲۰۰ واحد مسکن مهر فازهای ۸ و ۱۱ پردیس/ بهره‌برداری از ۲ مرکز آموزشی و یک مسجد در محله س...

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها