مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3190 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اردیبهشت 1392 -ساعت : 22:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ثبت‌نام بیش از 1600نفر کاندیدای شورا در شهر آمل

مازند شورا: فرماندار آمل با اعلام اینکه آمار ثبت‌نام کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر و روستای آمل از مرز یک هزار و 680 نفر گذشته است، گفت: تاکنون ثبت‌نام 95 نفر برای شورای شهر آمل نهایی شده است.

مازند شورا: یدالله اکبرزاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل با اعلام اینکه ثبت‌نام کاندیداهای شوراهای اسلامی شهر آمل نسبت به دوره سوم رشد چشمگیر داشته است، بیان کرد: تاکنون ثبت‌نام یک هزار و 680 نفر برای شهرستان آمل نهایی شده است.

وی با اشاره به اینکه از این تعداد 95 نفر برای شهر آمل ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار داشت: این تعداد ثبت‌نام در دوره گذشته 75 نفر بود.

اکبرزاده با تاکید بر اینکه انتخاب شورای اسلامی در پنج شهر این شهرستان صورت می‌گیرد، افزود: تعداد ثبت‌نام نهایی در شهر دابودشت 15 نفر، امامزاده عبدالله نفر 17، گزنک 5 نفر و شهر رینه 10 نفر بوده است.

وی با اشاره به آمار ثبت‌نامی‌ها در بخش‌های این شهرستان تصریح کرد: تعداد ثبت‌نام‌ها در بخش لاریجان 200 نفر، دشت سر 170 نفر، امامزاده عبدالله 160نفر، بخش مرکزی 500 نفر و بخش دابودشت 440 نفر بوده است.

اکبرزاده با بیان اینکه متقاضیان تا ساعت 12 ظهر فردا فرصت ثبت‌نام دارند، اظهار داشت: پس از اتمام مهلت ثبت‌نام، دستگاه‌های نظارتی ظرف مدت 10 روز لیست افراد تایید صلاحیت شده را ارائه می‌کنند.

به گزارش فارس، انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاها در 270 روستا و پنج شهر شهرستان آمل برگزار می‌شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، آم - -

نظر شما در مورد : ثبت‌نام بیش از 1600نفر کاندیدای شورا در شهر آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها