مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31908 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 12:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ثبت ۷۳۰۰ اشتغال جدید در مازندران

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندارن اعلام کرد:

ثبت ۷۳۰۰ اشتغال جدید در مازندران

مازندشورا: ساری - معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری مازندران با بیان اینکه اسمال باید بیش از ۴۳ هزار شغل در استان ایجاد شود گفت: تاکنون هفت هزار و۳۵۴ اشتغال ثبت شده است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حسن خیریانپور صبح یکشنبه در هشتمین جلسه کارپروه اشتغال استان در سال جاری با اشاره به امکان دریافت بیش از یک هزار ۵۰۰ میلیارد تومان تسهیلات از منابع مختلف در سال جاری، بر ایجاد یک عزم همگانی در جهت جذب به‌موقع این تسهیلات تأکید کرد.

وی با اثرگذار بودن جلسات کارگروه اشتغال گفت: یکی از جلساتی که پیگیر برگزاری آن در شهرستان‌ها هستیم، جلسه کارگروه اشتغال است تا به نحو مناسبی مشارکت شهرستان‌ها را داشته باشیم.

خیریانپور با بیان اینکه بر اساس هدف‌گذاری انجام شده و خود اظهاری دستگاه‌ها امسال باید ۴۳ هزار و ۶۶۲ نفر اشتغال در سطح استان داشته باشیم، افزود: براساس آمار موجود تا امروز، ۷ هزار ۳۵۴ نفر معادل ۱۶.۸ درصد از این اشتغال ثبت سامانه شدند که برای تحقق و اطمینان از ایجاد اشتغال بر پیگیری ریز و دقیق موارد تأکید داریم.

وی میزان تعهد و تحقق اشتغال برخی دستگاه‌ها را اعلام کرد و گفت: اداره کل صنعت و معدن و تجارت به میزان ۱۱۱ هزار و ۵۰۰ نفر خود اظهاری که سه هزار ۱۳۲ نفر اقدام، اداره کل جهاد کشاورزی استان با میزان پنج هزار نفر تعهد که یک هزار و ۷۶ نفر تحقق، صندوق کارآفرینی امید به میزان چهار هزار ۱۴۰ نفر تعهد و ۳۷۷ نفر، کمیته امداد به میزان سه هزار ۱۰۰ نفر تعهد که ۴۱۰ نفر در سامانه ثبت شد، اشتغال ایجاد کردند.

خیریانپور ادامه داد: سازمان‌های بسیج سازندگی، نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی، دانشگاه علوم پزشکی بابل، اداره کل زندان‌ها، آب منطقه‌ای، امور روستایی استانداری، دخانیات، آموزش و پرورش، شرکت نفت چالوس، تعاون روستایی، راه آهن، تججیز و نوسازی مدارس، اتاق بازرگانی، سهام عدالت، استاندارد، منابع طبیعی ساری و نوشهر و ثبت احوال ثبت سامانه نداشته‌اند.

خیریانپور در رابطه با خوداشتغالی و مشاغل خانگی گفت: کمیته امداد، بهزیستی و فرماندران به این بخش به‌صورت جدی ورود و پیگیری کنند تا هم معرفی شدگان به بانک‌های عامل به اندازه کافی باشد و هم پرداخت‌ها به حد نصاب مناسب برسد.

وی با بیان اینکه به میزان 129 میلیارد و 600 میلیون تومان تسهیلات از این محل داریم، افزود: تا کنون 2 هزار 322 نفر توسط کمیته امداد و بهزیستی به مبلغ 37 میلیارد و 7.7 میلون تومان برای دریافت تسهیلات به بانک های عامل معرفی شدند که برای 611 نفر معادل 9 میلیارد 387 میلین تومان پرداختی انجام شد.

خیریانپور ادامه داد: کمیته امداد 1436 نفر معرفی به بانک به مبلغ 25 میلیارد تومان که 320 فقره به مبلغ 5 میلیارد و 182 میلیون پرداخت شد و نسبت به هفته گذشته افزایش چشم گیری داشته است.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : اشتغال - میلیارد - میزان - تومان - خیریانپور - کمیته - امداد - تسهیلات - سامانه - اداره - ایجاد - معرفی - منابع - استان - کشاورزی - میلیون - داریم - روستایی - طبیعی - ادامه - بهزیستی - اظهاری - کارگروه - شهرستان‌ها - تأکید - دریافت - اعلام - باشیم - اینکه - معادل - افزود - دستگاه‌ها - استانداری - پیگیری -

نظر شما در مورد : ثبت ۷۳۰۰ اشتغال جدید در مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها