ابقای شهردار قبلی به اتفاق نظر اکثر اعضاء صورت گرفت/شورا همسو با شهرداری در جهت رونق شهر

تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 - ساعت : 12:56

کد مطلب: 31916 چاپ به اشتراگ گذاشتن

در گفت و گو با عضو شورای شهر آمل بیان شد:

ابقای شهردار قبلی به اتفاق نظر اکثر اعضاء صورت گرفت/شورا همسو با شهرداری در جهت رونق شهر

اختصاصی مازندشورا: مدتی قبل بود که خبر ابقای شهردار آمل رسانه‌ای شد؛ مازندشورا نیز با یکی از اعضای شورای شهر آمل مصاحبه‌ای ترتیب داده و از روند انتخاب مجدد احمد امیرسلیمانی مطلع شویم:

اختصاصی مازندشورا: در این گفت و گو بیان شد: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته برای انتخاب گزینه‌ای شایسته، نظر اکثر اعضای شورای شهر بر آن شد تا امیرسلیمانی مجدداً سکان‌دار شهرداری آمل شود؛ همدلی اعضای شورا در این دوره می‌تواند نقطه عطفی باشد برای شروع دوباره‌ی شهردار آمل.
وی متولد سال ۱۳۵۷ و فارغ التحصیل در دو رشته ی کارشناسی ارشد عمران  و کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی بوده و در حال گذراندن دوره ی دکترای شهرسازی می‌باشد.
در ادامه گفته شد: عدم هماهنگی بین شورای دوره‌ی قبل و شهرداری از مهم‌ترین نکاتی بود که موجب شد شهردار، آن‌طور که شایسته است نتواند به فعالیت‌های خود ادامه دهد؛ با این وجود زحمات احمد امیرسلیمانی مورد توجه اعضای شورا قرار گرفت و با بوجود آوردن فضای همیاری مطلوب امید است که شهر به سوی رونق هرچه بیشتر میل کند.
لازم به ذکر است اکثر اعضا شورا با اعلام حمایت خود از شهردار، نوید ارائه خدمات مناسب و درخور شهروندان را دادند و این عضو شورا خاطرنشان کرد: اعضای شورا همسو با شهردار و در کنار شهردار هستند؛  با همدلی و اتحاد در کنار امیرسلیمانی خواهند بود.
امیرسلیمانی با آگاهی از وضعیت شهر، تسلط بر مسائل و مشکلات، انرژی جوانی و انگیزه می‌تواند در این دوره مؤثر واقع شود.

نویسنده :

برچسب ها : #آمل #شهرداری آمل #مازندران #شهردار آمل #شورای اسلامی آمل #احمد امیر سلیمانی

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : ابقای شهردار قبلی به اتفاق نظر اکثر اعضاء صورت گرفت/شورا همسو با شهرداری در جهت رونق شهر

*

*


X https://sport45.site/