مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31917 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 17:23

چاپ به اشتراگ گذاشتن
بازگشت امید به خانواده معتاد بابلی

بازگشت امید به خانواده معتاد بابلی

مازندشورا: ساری - ایرنا - زن و شوهر معتاد بابلی که در فضای مجازی بسیار خبرساز شده اند، برای ترک اعتیاد به کمپ ستاد مبارزه با مواد مخدر در بابل و ساری منتقل شدند.

مازندشورا: به گزارش خبرنگار ایرنا؛ رییس اداره بهزیستی بابل روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: این خانواده سه نفره بابلی که در گرمخانه شهرداری بابل برای تعیین تکلیف نهایی منتقل شده بودند متاسفانه عصر دیروز بدون هماهنگی و با رضایت شخصی از کمپ خارج شدند.
جعفر عمرانی افزود: ماموران اورژانس بهزیستی بابل بعد از تحقیقات و گشت زنی فراوان عصر دیروز اعضای این خانواده را در حوالی همان پارک بهارنارنج در کتی غربی بابل که این خانواده با اسباب و اثاثیه منزل چادر زده بودند، دستگیرکرد.
وی اظهارداشت: این زن و شوهر براساس ماده 16 قانون باید به کمپ اجباری ستاد مبارزه با مواد مخدر منتقل می شدند که در نهایت زن به کمپ بابل ومرد به کمپ ترک اعتیاد قاجار خیل ساری منتقل شد.
وی افزود: همچنین فرزند سه ساله آنان نیز که فاقد شناسنامه بوده است نیز با دستور قضایی در اختیار بهزیستی قرار گرفت.
وی گفت: تا زمانیکه ترک اعتیاد این زن و شوهر معتاد ثابت نشود فرزندشان در بهزیستی بابل نگهداری خواهد شد.
یک خانواده سه نفره بابلی که به علت اعتیاد، عدم پرداخت بهای اجاره خانه و رفت و آمد با افراد غیر موجه به منزل، از سوی صاحبخانه اخراج شده بودند، اواخر هفته گذشته با اسباب و اثاثیه منزل در پارکی چادر زده بودند که انتشار تصاویر آن در فضای مجازی پای فرماندار بابل و معاون سیاسی امنیتی مازندران را به این مسئله باز کرده بود.
خبرنگار: زینب حبیب پور گودرزی **انتشار دهنده: محسن حسن نیا
7328/1899

اجتماعي

خانواده معتاد

بابل

مازندران


منبع : ایرنا - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بابل - خانواده - بهزیستی - معتاد - خبرنگار - بابلی - منتقل - اعتیاد - انتشار - مازندران - دیروز - افزود - اسباب - اثاثیه -

نظر شما در مورد : بازگشت امید به خانواده معتاد بابلی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها