مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31938 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 14:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نگرانی دشمنان از جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران

نماینده ولی فقیه در مازندران مطرح کرد

نگرانی دشمنان از جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران

مازندشورا: نماینده ولی فقیه در مازندران گفت: دشمنان نگران چهل سالگی انقلاب اسلامی در ایران هستند و انقلاب اسلامی ایران مانع بزرگ برای دشمنان در اقصی نقاط جهان است.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار فارس از شهرستان ساری، آیت‌الله نورالله طبرسی ظهر امروز در دیدار نیروهای مسلح و اعضا ستاد بزرگداشت هفته دفاع مقدس اظهار کرد: مردم در سراسر کشور با وحدت و اتحاد بی‌سابقه‌ای در هشت سال دفاع مقدس جنگیدند.

وی با بیان اینکه تمام اقوام و قبایل در تمام طول دفاع مقدس حضور داشتند، افزود: نیروهای مردمی و نیروی انتظامی در رکاب امامت و ولایت جنگیدند و تاریخ بلند و کم سابقه‌ای را در بلندای تاریخ ایران ثبت کردند.

نماینده ولی فقیه در مازندران تصریح کرد: در هشت سال دفاع مقدس یک وجب خاک کشور به دشمنان ندادیم و به این مهم باید در هفت دفاع مقدس توجه شود.

این مسؤول خاطرنشان کرد: همه اقشار جامعه از کشاورز، روحانی، بازاری با امام خمینی(ره) بیعت کردند و تفنگ بدست گرفتند و این حادثه بزرگ را در تاریخ به‌وجود آوردند.

طبرسی با بیان اینکه اگر ایمان داشته باشیم هیچ کس نمی‌تواند ما را شکست دهیم، گفت: نیت پاک انقلاب و کشور را از گزند دشمنان حفظ می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: قدرت و اقتدار جمهوری اسلامی جوامع را بیدار و نقشه دشمنان را در خاورمیانه نقش برآب کرد و کارشکنی‌ها و تهدیدها به جایی نرسید.

نماینده ولی فقیه در مازندران با اشاره به اینکه برای حفظ انقلاب باید یادواره شهدا را حفظ کنیم، تأکید کرد: همه باید در یادواره شهدا حضور یابند تا این خط بماند.

این مسؤول یادآور شد: دشمنان نگرانند که انقلاب چهل ساله شده است و باید چهلمین سالگرد انقلاب با آرامش برگزار شود که این خار چشم دشمنان است.

طبرسی با بیان اینکه  اگر در هر نقطه‌ای اسلام در معرض خطر قرار گرفت، آنجا وطن همه مسلمان است، گفت: در شرق و غرب هر جایی که ظالم است و مظلوم وجود دارد ما باید حضور داشته باشیم و اسلام وطن همه مسلمانان  است.

86016/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : دشمنان - انقلاب - اینکه - نماینده - تاریخ - طبرسی - مازندران - باشیم - اسلام - خاطرنشان - یادواره - جنگیدند - اسلامی - نیروهای - مسؤول -

نظر شما در مورد : نگرانی دشمنان از جشن 40 سالگی انقلاب اسلامی ایران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها