مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31945 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 16:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هفتمین زنگ «دانش‌آموز شهید» در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نواخته می‌شود

مازندشورا: شهردارآنلاین: مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: هفتمین زنگ دانش‌آموز شهید در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نواخته می شود.

مازندشورا:اکبر توکلی با اشاره به اینکه مراسم ملی نواختن زنگ دانش‌آموز شهید برای هفتمین سال متوالی اجرا می شود، گفت: این برنامه با هدف پاسداشت یاد و خاطره جانفشانی های 36 هزار دانش آموز شهید سراسر کشور نواخته می شود.

مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) با بیان اینکه این برنامه با شعار" دانش‌آموزان دیروز، آموزگاران امروز" شنبه اول مهرماه ساعت 10صبح در گلزار شهدای بهشت زهرا (س) برگزار می شود، افزود: این مراسم  با حضور دانش آموزان و خانواده های شهدا در مدرسه ایثار و شهادت برگزار می شود.

بر اساس گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرنوشت، توکلی با بیان اینکه در این برنامه دانش آموزان با لباس های متحدالشکل و با نمادهایی از مقاومت و دفاع مقدس به اجرای برنامه های متنوع فرهنگی می پردازند، خاطرنشان کرد: پرواز کبوترها، اجرای سرودهای دسته جمعی و نمایش های دانش آموزی، سخنرانی و نواختن زنگ دانش آموز شهید و تجلیل از شهدای شاخص دانش آموزی از دیگر برنامه های این مراسم است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : برنامه - شهدای - اینکه - برگزار - آموزان - اجرای - آموزی - دانش‌آموز - نواختن - نواخته - توکلی - هفتمین - مراسم - گلزار -

نظر شما در مورد : هفتمین زنگ «دانش‌آموز شهید» در گلزار شهدای بهشت زهرا(س) نواخته می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها