مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31953 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 16:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کشف 3.5 تن چوب جنگلی قاچاق در قائم‌شهر

فرمانده انتظامی قائم‌شهر خبر داد

کشف 3.5 تن چوب جنگلی قاچاق در قائم‌شهر

مازندشورا: فرمانده انتظامی قائم‌شهر از توقیف 3 دستگاه خودروی نیسان با 3.5 تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

مازندشورا:محمدولی مرادی امروز در شهرستان ساری، گفت: در پی کسب خبری مبنی قطع غیرمجاز انواع درختان جنگلی توسط چند قاچاقچی محصولات جنگلی، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: در اجرای این ماموریت مأموران انتظامی شهرستان با انجام هماهنگی‌های قضایی، موفق شدند متهمان را در حین حمل چوب‌های جنگلی با سه دستگاه خودروی نیسان در محورهای روستایی این شهرستان شناسایی کنند.

فرمانده انتظامی قائم شهر تصریح کرد: ماموران در عملیاتی ضربتی با متوقف کردن خودروی متهمان آنان را دستگیر کنند.

این مسؤول خاطرنشان کرد: ماموران با هماهنگی مرجع قضایی در بازرسی از خودروهای این افراد 3.5 تن انواع چوب‌های جنگلی قاچاق کشف کردند.

مرادی اظهار کرد: محصولات قاچاق کشف شده به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل و متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضایی معرفی شدند.

وی با اشاره به پیامدهای ناشی از قطع بی‌رویه درختان و قاچاق فراورده‌های جنگلی از مردم خواست، برای جلوگیری از سودجویی‌های افراد فرصت‌طلب با پلیس همکاری کنند و در صورت شناسایی افرادی که اقدام به تاراج منابع ملی می‌کنند مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اعلام کنند.

86018/ع


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : جنگلی - شهرستان - انتظامی - قاچاق - ماموران - قضایی - متهمان - چوب‌های - افراد - منابع - شناسایی - خودروی - درختان - قائم‌شهر - مرادی - انواع - فرمانده - محصولات -

نظر شما در مورد : کشف 3.5 تن چوب جنگلی قاچاق در قائم‌شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها