مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31967 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 17:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن
مانور مقابله باآلودگی ها در دریای مازندران برگزار شد

مانور مقابله باآلودگی ها در دریای مازندران برگزار شد

مازندشورا: نوشهر – مانور مقابله با آلودگی ها و تجسس و نجات در دریای خزر برگزار شد.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش رضوانی مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران عصر یکشنبه در حاشیه برگزاری مانور در گفتگو با خبرنگاران، هدف از اجرای مانور را ارتقای توانمندی ها و تجربیات همکاران برای مقابله با آلودگی ها برشمرد و گفت: بهره گیری از تجربیات اجرای مانور در مواقع لزوم سبب مدیریت بهتر برای رفع آلودگی ها خواهد شد.

وی با اظهار اینکه هرساله مانور مقابله با آلودگی ها همزمان با روز گشت دریانوردی در هشتم مهرماه برگزار می شود افزود: به دلیل تقارن ماه محرم، این مانور امروز برگزار شده است.

مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران، با عنوان اینکه عملکرد تخلیه و بنادر استان در فروردین و اردیبهشت خوب بود افزود: به لدیل ضعیف بودن واردات این عملکرد در خرداد و تیرماه با پایین آمد و به منفی 65 رسید و خوشبختانه در مردادماه این روند ارتقا یافت.

رضوانی درباره فعالیت صنایع دریایی در استان اظهار امیدواری کرد تا با فعالیت هایی که در بخش گردشگری صورت می گیرد فعالیت صنایع دریایی در استان رونق یابد.

وی از صدور پنج مجوز برای پرورش ماهی در قفس در حوزه دریای خزر خبر داد و گفت: امیدواریم این طرح توسعه یابد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : مانور - دریانوردی - استان - آلودگی - بنادر - فعالیت - مقابله - برگزار - مازندران - عملکرد - صنایع - دریایی - افزود - اجرای - رضوانی - دریای - مدیرکل - تجربیات - اظهار - اینکه -

نظر شما در مورد : مانور مقابله باآلودگی ها در دریای مازندران برگزار شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها