مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31969 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 17:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیر آموزش و پرورش بابل:

مدارس بابل آماده استقبال از ۷۵ هزار دانش آموز است

مازندشورا: بابل - مدیر آموزش و پرورش بابل گفت: ۴۰۰ مدرسه دولتی و ۲۱۱ مدیرسه غیردولتی آماده استقبال از ۷۵ هزار دانش آموز هستند.

مازندشورا:به گزارش خبرنگار مهر، حسین علی نژاد معلم عصر یکشنبه در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: همزمان با بازگشایی مدارس این شهرستان با بیش از ۴۰۰مدرسه دولتی و ۲۱۱مدرسه غیر دولتی آماده استقبال از ۷۵هزار آموزان این شهرستان هستند.

وی با بیان اینکه این شهرستان دارای ظرفیت علمی خوبی است و این ظرفیت علمی را می توان در راهیابی دانش آموزان به دانشگاه ها عنوان کرد، ادامه داد: ۳۵۷ نفر از این دانش آموزان توانستند در سال گذشته رتبه های قابل توجهی اعم از رتبه های زیر۱۰، زیر ۱۰۰، زیر ۱۰۰۰ و زیر دو هزار را در کنکور سراسری سال ۹۶ کسب کنند.

علی نژاد معلم با بیان اینکه در کنکور سراسری سال۹۶ تعداد چشمگیری از دانش آموزان شهرستان بابل در گروه های مختلف ریاضی، تجربی، هنر و زبان خارجه  افتخار آفریدند، اظهار داشت: ۳۵۷ دانش آموز بابلی در بزرگترین ماراتن علمی حال حاضر کشور در رشته های مختلف متوسطه، موفق به کسب رتبه زیر ۲۰۰۰ شدند.

مدیر آموزش وپرورش شهرستان بابل گفت: توسعه علمی هر کشور  ازطریق اهمیت نهاد به تعلیم و تربیت محقق می شود و می تواند در رشد شخصیتی نوجوانان و جوانان تاثیر داشته باشد ونقش تعلیم و تربیت به صورت غیر مستقیم وبنیادی در توسعه کشور دارد

علی نژادِ معلم، تصریح کرد: این مایه خرسندی است که دانش آموزان ما راه رسیدن به اهداف بلند و مسیر ارزشمند دستیابی به مقصود را استقامت، کوشش و اراده دانستند و کوشش و پشتیبانی خانواده های آنها برای فراهم کردن بستر این افتخار جای امتنان و سپاس دارد.

علی نژاد معلم  با اشاره  به تقارن  سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس وایام محرم بیان کرد  زنگ جشن شکوفه های این شهرستان در دبستان حاج کمال امینی و زنگ مهر در مدرسه دخترانه شاهد با حضور مسولین نواخته خواهد شد.


منبع : مهر - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شهرستان - بابل - آموزان - سراسری - افتخار - مختلف - توسعه - تربیت - تعلیم - کنکور - اینکه - آماده - مدارس - استقبال - اظهار - آموزش - دولتی - ظرفیت -

نظر شما در مورد : مدارس بابل آماده استقبال از ۷۵ هزار دانش آموز است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها