مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 31979 -تاریخ انتشار : یکشنبه 26 شهریور 1396 -ساعت : 21:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

کیفیت حاصل تمرکز، دقت، برنامه‌ریزی و همدلی است

مازندشورا: شهردارآنلاین: مراسم تکریم و معارفه معاون سابق و جدید توسعه منابع انسانی شهرداری تهران، امروز با حضور معاونان شهردار تهران و مدیران ستادی این معاونت برگزار شد.

مازندشورا:سید جعفر تشکری هاشمی در مراسم تکریم و معارفه معاون توسعه منابع انسانی شهرداری، از مسئولیت به عنوان موهبتی الهی نام برد و گفت: کوته‌فکری است اگر تصور کنیم تصدی مسئولیت‌ها برای مسئولان مادام‌العمر است.

هیچ کاری بدون تلاش جمعی محقق نمی‌شود

وی با اشاره به اینکه هیچ کاری بدون تلاش جمعی محقق نمی‌شود و به ثمر نمی‌نشیند، اظهار داشت: در این سال‌ها اتفاقات بزرگی در شهر تهران رقم زده شده و پروژه‌های مهمی در این کلان شهر به سرانجام رسیده که از جمله می‌توان حفر تونل‌ها، ساخت خطوط و احداث ایستگاه‌های مترو در حوزه حمل و نقل و ترافیک را نام برد.

معاون اسبق حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه توجه به تعالی مجموعه کارکنان از جمله تأکیدات قالیباف بود، تصریح کرد: همواره اعتقاد داشته و دارم که باید به شأن و منزلت اجتماعی تمامی کارکنان به عنوان سرمایه اصلی مدیریت شهری توجه ویژه شود و از این رو، تحقق اهدافی همچون ایجاد فرصت‌های برابر رشد، ارتقاء و نگهداشت سرمایه‌های انسانی مطلوب، تحقق برنامه‌ریزی‌های راهبردی مدیریت و منابع انسانی و حرکت به سمت سازمان انسانی از جمله اهدافی است که در معاونت منابع انسانی شهرداری تهران دنبال شد.

معاون جدید توسعه منابع انسانی، مدیری ارزشمند و توانمند است 

تشکری هاشمی با اشاره به اولویت‌های مدیریت شهری در حوزه منابع انسانی، خاطرنشان کرد: حفاظت و صیانت از سلامت و امنیت شغلی منابع انسانی، بهبود مسائل معیشتی و رفاهی کارکنان، ایجاد و برقراری تعادل و تناسب نیروی انسانی با وظایف و مأموریت‌های محوله، تلاش و کوشش با روحیه جهادی و بهره‌گیری از توان علمی و کارشناسی مدیران و کارکنان مجموعه از جمله محورهای مورد توجه در معاونت توسعه منابع انسانی شهرداری تهران بوده است.

وی با بیان اینکه معاون جدید توسعه منابع انسانی، مدیری ارزشمند و توانمند است و از مراتب علمی و تخصصی بالایی برخوردار است، ابراز داشت: قطعا ایشان با شایستگی که دارند، کارها را شایسته‌تر از گذشته به سرانجام می‌رسانند.

تهران امروز شهری در مقیاس جهانی است 

معاون سابق توسعه منابع انسانی شهرداری تهران با بیان اینکه طی یک دهه مدیریت شهری کارهای مهم و اقدامات اثرگذاری در شهر تهران به وقوع پیوسته است که حاصل تلاش تیمی بوده است، عنوان کرد: معتقدم که توفیقی که در دوران مدیریت شهری حاصل شده چیزی نیست جز همت والای شما عزیزان و به تبع آن فرمانده خوبی که بر سکان شهرداری تهران داشته‌ایم.

وی با بیان اینکه به گذشته خودمان و عملکردمان افتخار می‌کنم، یادآور شد: امروز شهر تهران شهری است در مقیاس جهانی و به واسطه اتفاقات بزرگی که دراین شهر به منصه ظهور رسیده است دست یکایک پرسنل را می‌بوسم.

سهم حمل و نقل عمومی از ۴۰ درصد به ۶۰ درصد افزایش یافت

تشکری هاشمی با اشاره به بخشی از اقدامات به عمل آمده در مدت یک دهه مسوولیتش در حوزه حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران بیان کرد: در این مدت سهم حمل و نقل عمومی از مجموعه جابجایی شهری از ۴۰ درصد به ۶۰ درصد افزایش یافت و با توسعه همزمان امکانات تسهیلات و خدمات حمل و نقلی با محوریت مترو این امکان به شهروندان داده شد تا از ناوگان حمل و نقل عمومی به عنوان گزینه‌ای مطلوب استفاده کنند.

وی اضافه کرد: این موارد را به جهت ارایه کارنامه مدیریت قبلی شهرداری تهران عرض نکردم که تنها به مضمون قدرشناسی از تک تک شما عزیزان بیان شد؛ چراکه این توفیقات محصول زحمات شما و تمامی پرسنل خدوم شهرداری تهران است. 

معاون اسبق شهرداری تهران در ادامه با بیان اینکه موضوع منابع انسانی و ارتقای وضعیت کارکنان شهرداری به عنوان سرمایه اصلی مدیریت شهری همواره مورد تاکید شهردار جهادی بوده است، گفت: از منظر قالیباف کارکنان خط مقدم جبهه خدمت، شهروندان بوده‌اند و مدیریت شهری بر این باور بود که بدون حضور همکاران خدوم مجموعه شهرداری تهران هیچ پروژه‌ای به اتمام و هیچ خدمتی به سرانجام نمی‌رسید، لذا ایشان شانی والا برای تک‌تک کارکنان شهرداری تهران در تمام سطوح قائل بودند و همواره این توصیه را داشت که در جهت ارایه خدمات پرسنلی و حفظ آرامش و امنیت شغلی، تامین رفاه و معیشت این عزیزان از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نکنیم.

تشکری هاشمی در پایان خطاب به مدیران مجموعه مدیریت شهری اظهار داشت: چنانچه قصوری در خدمت به همکاران و خانواده بزرگ شهرداری تهران داشته‌ام از تک تک شما حلالیت می‌طلبم و امیدوارم در سایه توان بالا و همت والای شما و مجموعه مدیران شهرداری تهران رسالتی که برعهده دارید به سرمنظر مقصود برسد و بهترین‌ها برای شهر تهران و شهروندان خوب آن رقم بخورد. 

نجفی مدیری برجسته و شایسته است 

در ادامه این جلسه، ابراهیم شیخ، معاون جدید توسعه منابع انسانی شهرداری تهران ضمن تقدیر و تشکر از خدمات طولانی مهندس تشکری هاشمی تصریح کرد: به نمایندگی از پرسنل و شهردار تهران از اقدامات ارزشمندی که در ایام کوتاه حضورتان در معاونت توسعه منایع انسانی رقم زده‌اید، تشکر و قدردانی می‌کنم.

وی با بیان اینکه ارتباط مستقیم، صمیمانه و مستمر با کارکنان یکی از ویژگی‌های عملکرد مثبت شما در این حوزه بوده است که ذکر خیر تعاملات‌تان با کارکنان به گوشم رسیده است، خاطرنشان کرد: به طور حتم روحیه مردمی ایشان را ادامه خواهیم داد. 

معاون شهرداری با بیان اینکه فرصت برای کار در وزارت‌خانه‌های مختلف دولت برای من وجود داشت، ابراز داشت: به سه دلیل کار در شهرداری تهران را انتخاب کردم. مهمترین آن شناخت نجفی به عنوان مدیری برجسته و شایسته بود که از دوران دولت شهید رجایی خدمتگزار شهروندان بود، لذا به دلیل اعتماد ایشان و اعضای محترم شورای شهر به بنده تلاش می‌کنم در انجام وظایف محوله روسفید بیرون آیم.

نوآوری و بهره‌مندی از ظرفیت‌های موجود برای انجام خدمات مطلوب‌تر

شیخ ادامه داد: وقتی مدل تعالی سازمانی را در شهرداری تهران مرور می‌کنیم نیاز است در مسیر تعالی از پله فرایندهای منابع انسانی به سطح توجه به شایستگی‌های نیروی انسانی برسیم.

معاون توسعه منابع انسانی شهردار تهران خطاب به مدیران و معاونان حوزه منابع انسانی بیان کرد: منشا اصلی رشد و تعالی انسان‌ها رفتار آنهاست، لذا امیدوارم پاکدستی و اصالت منابع انسانی را حفظ کنیم، سیاست‌ها را یکپارچه و برنامه‌ها را با کیفیت اجرا کنیم.

شیخ تاکید کرد: امیدوارم با بهره گیری از ظرفیت‌های موجود در ارایه خدمات در حوزه منابع انسانی نوآوری داشته باشیم. معتقدم کیفیت حاصل تمرکز، دقت، برنامه‌ریزی و همدلی است و اعتقاد دارم همفکری‌های شما امکان دستیابی به این مهم را فراهم خواهد ساخت.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انسانی - تهران - شهرداری - منابع - مدیریت - توسعه - کارکنان - معاون - اینکه - عنوان - مجموعه - تشکری - هاشمی - خدمات - شهروندان - مدیری - مدیران - تعالی - ادامه - اشاره - معاونت - رسیده - کیفیت - عمومی - پرسنل - عزیزان - می‌کنم - امیدوارم - شهردار - سرانجام - ترافیک - ارایه - همواره - اقدامات - معتقدم - دوران - نوآوری - والای - جهانی - افزایش - مقیاس - ظرفیت‌های - همکاران - موجود - برجسته - امکان - شایسته - ارزشمند - تصریح - بزرگی - اعتقاد - تمامی - سرمایه - اتفاقات - اظهار - تمرکز - برنامه‌ریزی - همدلی - نمی‌شود - اهدافی - ایجاد - محوله - روحیه - جهادی - ابراز - وظایف - نیروی - مطلوب - توانمند - خاطرنشان - امنیت - گذشته -

نظر شما در مورد : کیفیت حاصل تمرکز، دقت، برنامه‌ریزی و همدلی است

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها