مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3199 -تاریخ انتشار : یکشنبه 01 اردیبهشت 1392 -ساعت : 02:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن

تعداد ثبت نامی های انتخابات شوراها در نوشهر به ۶۲۰ نفر رسید

مازند شورا: فرماندار نوشهر به مشارکت بالای مردم در ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا اشاره کرد و گفت: علی رغم اینکه یک روز دیگر به پایان ثبت نام باقی است، تعداد ثبت نام کنندگان در شهرستان نوشهر به 620 نفر رسیده است.

فرماندار نوشهر به مشارکت بالای مردم در ثبت نام در انتخابات شوراهای شهر و روستا اشاره کرد و گفت: علی رغم اینکه یک روز دیگر به پایان ثبت نام باقی است، تعداد ثبت نام کنندگان در شهرستان نوشهر به 620 نفر رسیده است.

مازند شورا: محمد علی قمی طی گفتگویی با اعلام این خبر گفت: از این تعداد داوطلبان، ۳۸۴ تن برای نامزدی شوراهای اسلامی مناطق روستایی بخش مرکزی، ۱۶۸ تن در روستاهای بخش کجور ۳۵ تن شورای اسلامی شهر نوشهر ، ۱۰ تن در شورای شهر کجور و ۵ نفر هم در شورای شهر پول نام نویسی کرده اند.
 فرماندار نوشهر از آمادگی کامل برای برگزاری انتخابات ۲۴ خرداد خبر داد و افزود: هیچ مشکلی برای برگزاری انتخابات نداریم ، تمامی تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در شهرستان فراهم شده است.
 وی به حضور چشمگیر نسل سوم و نسل چهارم انقلاب در ثبت نام نامزد های انتخابات شوراهای شهر و روستا نوشهر اشاره کرد و افزود: این حضور نشان از این دارد که نسل های سوم و چهارم انقلاب به تایین سرنوشت برای آینده انقلاب و نظام جمهوری اسلامی علاقمند هستند.
 قمی تعداد افراد کاندید برای تصدی شوراهای اسلامی در بخش مرکزی ۳۰۰ نفر خواند و افزود: با حضور پرشور برای ثبت نام نامزد ها در بخش مرکزی ، در تمام روستا های این بخش امکان برگزاری انتخابات وجود دارد .
 ثبت نام داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز سه شنبه هفته گذشته آغاز شد و تا فردا اول اردیبهشت ماه ادامه دارد./ نوشهر آنلاینلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، چه - -

نظر شما در مورد : تعداد ثبت نامی های انتخابات شوراها در نوشهر به ۶۲۰ نفر رسید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها