مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3208 -تاریخ انتشار : شنبه 31 فروردین 1392 -ساعت : 16:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

هشدار انتخاباتی مدیرکل اطلاعات مازندران

مازند شورا: مدیرکل اطلاعات مازندران با بیان اینکه ما هیچ خوداجتهادی در اجرا و تفسیر قانون نداریم، اظهار داشت: چنانچه جایی با مشکل مواجه هستیم معاونت حقوقی می‌تواند در چهارچوب قانون، این مسئله را برطرف کند.

مازند شورا: مصطفی حق‌پرست در جلسه ناظران انتخابات در سالن اجتماعات ساختمان معاونت برنامه‌ریزی استانداری مازندران اظهار داشت: کار در حوزه‌های نظارتی و مدیریتی، امانتی است که به انسان واگذار می‌شود.

وی ادامه داد: این امانتی است که اگر به صورت درست انجام شود، ناامیدی و یاس دشمنان انقلاب را به همراه دارد و همه ما در این مسیر امانت‌دار هستیم و باید به درستی به این وظیفه عمل کنیم تا باعث خوشنودی ملت ایران شود.

حق‌پرست با اشاره به اینکه 34 سال از پیروزی انقلاب اسلامی گذشته و در همه این سال‌ها بندگی خدا و ایجاد حکومتی متاثر از قرآن، استمرار این حاکمیت بر مبنای ولایت فقیه و نفی زورگویان و مستکبران را در نظر داشته‌ایم، تصریح کرد: بحث توطئه دشمنان در مقاطع مختلف، منقطع نشده بلکه در هر شرایطی، سناریوی جدیدی را برای ما طراحی کردند تا ما را با بن‌بست در برنامه‌ها مواجه کنند.

مدیرکل اطلاعات مازندران با بیان اینکه نوع دشمنی دشمن امروز، متفاوت از گذشته است، افزود: بخشی از دشمن و جریاناتی از مجموعه‌های معاند در گذشته اقداماتی را علیه ما انجام می‌دادند اما در طراحی جدید، بین همه اجزای استکبار، پیوستگی وجود دارد.

این مسئول امنیتی مازندران با اشاره به اینکه سرویس‌های اطلاعاتی، یک سمت از توطئه‌های دشمن است، گفت: دشمن، جدای از این مسائل، یک منازعه و مناقشه را در داخل ایجاد می‌کند تا ما را از بیرون و هم از داخل مورد هدف قرار دهد.

وی با بیان اینکه با فرمایشات رهبری و حضور مردم در صحنه، توطئه‌های دشمن خنثی شده است، تصریح کرد: انتخابات از راه‌هایی است که می‌توانیم حضور در صحنه مردم را به منصه ظهور برسانیم.

حق‌پرست ادامه داد: با حضور مردم در انتخابات می‌توانیم فضایی فراهم کنیم که دشمن دمش را روی کولش بگذارد و برود.

وی با اشاره به اینکه حضور آمریکا و ناتو در افغانستان و خلیج فارس، به چه معناست، خاطرنشان کرد: مشخص است که همه اینها یک رابطه انسجام یافته است و در راستای مقابله با نظام جمهوری اسلامی که کانون همه ارزش‌هاست، قرار دارد.

مدیرکل اطلاعات مازندران با بیان اینکه وزیر امور خارجه آمریکا به صورت مرتب به کشورهای عراق، عربستان، ترکیه و قطر رفت‌و آمد می‌کند، اظهار داشت: همه اینها برای به هم پیوستگی جریانات منطقه‌ای علیه ما است، توطئه گسترده‌ای را در شرف تکمیل دارند تا اگر در کشور مسئله‌ای به وجود آمد ورود پیدا کنند.

وی خاطرنشان کرد: اینها را باید به درندگانی تشبیه کرد که به کمین نشسته‌اند تا ضعفی در کشور به وجود بیاید و حمله کنند البته برگزاری انتخابات، همه اینها را به بطلان می‌کشاند.

حق‌پرست با اشاره به اینکه به دنبال این فضا هستند تا برای ما شکست ایجاد کنند، گفت: انتخابات، سنگر مستحکمی است که می‌توانیم با دشمن مقابله داشته و شکست را به آنها تحمیل کنیم.

مدیرکل اطلاعات مازندران با بیان اینکه ما هیچ خوداجتهادی در اجرا و تفسیر قانون نداریم، اظهار داشت: چنانچه جایی با مشکل مواجه هستیم معاونت حقوقی می‌تواند در چهارچوب قانون، این مسئله را برطرف کند.

وی شوراها را پل ارتباط مردم و دولت عنوان کرد./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ،شوراها، ما - -

نظر شما در مورد : هشدار انتخاباتی مدیرکل اطلاعات مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها