مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3209 -تاریخ انتشار : شنبه 31 فروردین 1392 -ساعت : 16:47

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ثبت‌نام 62 داوطلب انتخابات شورا در شهرستان نور

مازند شورا: مسئول برگزاری انتخابات فرمانداری نور از ثبت‌نام 62 داوطلب شرکت در انتخابات چهارمین دوره شورای شهر خبر داد.

مازند شورا: عباسعلی حبیبی طی گفت‌وگویی با خبرنگار فارس در شهرستان نور اظهار داشت: از نخستین روز ثبت نام از داوطلبان حضور در شوراهای شهر تاکنون 23 نفر به فرمانداری شهرستان مراجعه و ثبت‌نام کردند.

وی ابراز داشت: تا این لحظه برای حضور در شورای شهر نور 14نفر، شورای شهر ایزدشهر 19 نفر، شهر بلده 8نفر، چمستان 13 نفر و رویان نیز 8 نفر ثبت‌نام کردند.

حبیبی با این وجود پیش‌بینی کرد استقبال برای حضور در شوراها در این دوره به ویژه در شهرهای غیرمتمرکز مانند ایزدشهر و چمستان چشمگیر باشد.

مسئول برگزاری انتخابات فرمانداری نور افزود: بر اساس قانون داوطلبان حضور در شوراها در شهرهای بالای 20 هزار نفر مانند شهر نور باید مدرک تحصیلی کارشناسی ارائه کنند و در شهرهای زیر 20 هزار نفر جمعیت مانند شهرهای ایزدشهر، رویان، چمستان و بلده باید ارائه مدرک فوق دیپلم الزامی است.

وی ادامه داد: شرط حضور در شوراها در روستاهای تا 200 خانوار خواندن و نوشتن و بالای 200 خانوار داشتن مدرک دیپلم شرط است.

مسئول برگزاری انتخابات فرمانداری نور از تبصره الحاقی که عنوان می‌دارد کسانی که یک‌دوره در شورا حضور داشتند می‌توانند با مدرک دیپلم شرکت کنند نیز خبر داد.

حبیبی افزود: مهلت ثبت‌نام فعلا تا پایان روز اول اردیبهشت اعلام شده و معمولا داوطلبان در روزهای آخر مراجعه می‌کنند، بنابراین از داوطلبان خواست تا برای جلوگیری از کثرت زمان و طولانی شدن ثبت‌نام به مرور و اولین فرصت مراجعه و ثبت نام کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، نو - -

نظر شما در مورد : ثبت‌نام 62 داوطلب انتخابات شورا در شهرستان نور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها