مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3220 -تاریخ انتشار : جمعه 30 فروردین 1392 -ساعت : 09:53

چاپ به اشتراگ گذاشتن

77 نفر در چالوس برای انتخابات شوراها ثبت‌نام کردند

مازند شورا: فرماندار چالوس از ثبت‌نام 77 نفر داوطلب شوراهای شهر و روستای این شهرستان در سومین روز از نام‌نویسی نامزدها خبر داد.

مازند شورا: سید قدیر رضایی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در چالوس با اشاره به ثبت‌نام داوطلبان شوراهای شهر و روستای این شهرستان اظهار داشت: 77 نفر داوطلب شوراهای شهر و روستای این شهرستان در سومین روز از نام‌نویسی نامزدها ثبت‌نام کردند.

این مسئول در ادامه خاطرنشان کرد: از این تعداد افراد ثبت‌نام شده 75نفر مرد و دو نفر زن هستند.

فرماندار چالوس عنوان کرد: در بخش مرکزی چالوس در سه روز اول شش نفر برای حضور در انتخابات شوراهای اسلامی روستاها ثبت نام کردند که از این تعداد دو نفر زیر دیپلم و دو نفر دیپلم و دو نفر فوق‌دیپلم هستند.

رضایی بیان داشت: در بخش کلاردشت نیز در این مدت 32 نفر برای حضور در انتخابات شورای اسلامی روستاها ثبت نام کردند که از این تعداد 9 نفر زیر دیپلم، 13 نفر دیپلم، شش نفر فوق‌دیپلم، سه نفر لیسانس و یک نفر فوق‌لیسانس هستند و از این تعداد دو نفر را خانم‌ها تشکیل می‌دهند.

وی تصریح کرد: در بخش مرزن آباد نیز 24 نفر برای حضور در این دوره از انتخابات نام‌نویسی کردند که از این تعداد 13 نفر زیردیپلم، هفت نفر دیپلم، سه نفر فوق دیپلم و یک نفر لیسانس است.

این مسئول تاکید کرد: در حوزه شهری چالوس نیز تاکنون چهار نفر ثبت‌نام کردند که دارای مدرک تحصیلی لیسانس هستند.

فرماندار چالوس اذعان داشت: در حوزه شهری هچیرود نیز پنج نفر ثبت‌نام کردند که دو نفر دارای مدرک تحصیلی فوق دیپلم، دو نفر لیسانس و یک نفر فوق لیسانس هستند.

وی گفت: در حوزه شهری کلاردشت تاکنون دو نفر دارای مدرک تحصیلی لیسانس و در حوزه شهری مرزن‌آباد چهار نفر دارای مدرک تحصیلی، یک نفر فوق دیپلم، دو نفر لیسانس و یک نفر فوق لیسانس ثبت‌نام کرده‌اند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شوراها، چ - -

نظر شما در مورد : 77 نفر در چالوس برای انتخابات شوراها ثبت‌نام کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها