مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3223 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 29 فروردین 1392 -ساعت : 23:50

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اطلاعيه شماره 6 ستاد انتخابات کشور

مازند شورا: اطلاعیه شماره 6 ستاد انتخابات کشور درخصوص نحوه ثبت نام عشایر غیور در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی و همچنین ساعات ثبت نام از داوطلبین این انتخابات در روزهای باقی مانده از مهلت ثبت نام صادر شد.

اطلاعیه شماره 6 ستاد انتخابات کشور درخصوص نحوه ثبت نام عشایر غیور در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی و همچنین ساعات ثبت نام از داوطلبین این انتخابات در روزهای باقی مانده از مهلت ثبت نام صادر شد.

به گزارش مازند شورابه نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور؛ متن کامل این اطلاعیه بدین شرح است: به آگاهی عشایر غیور در سراسر کشور می رساند داوطلبان شرکت در انتخابات شوراهای اسلامی تیره های عشایری کوچ روی بالای 20 خانوار می توانند با همراه داشتن مدارک لازم به بخشداری ای که خرداد ماه در محدوده استحفاظی آن حضور می یابند مراجعه و نسبت به ثبت نام در انتخابات چهارمین دوره شوراهای اسلامی عشایری اقدام نمایند.

همچنین با توجه به حضور پرشور داوطلبین در مراکز ثبت نام از امروز تا پایان مهلت ثبت نام ( اول اردیبهشت 92 ) فرمانداری ها و بخشداری های سراسر کشور تا ساعت 20 آماده ثبت نام از کلیه داوطلبین شوراهای اسلامی شهر ، روستا و عشایر می باشند.

شایان ذکر است ثبت نام در روز جمعه مورخ 30 فروردین 92 نیز در ساعات اعلام شده انجام خواهد شدلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، وزارت کشور - -

مطالب مرتبط با : اطلاعيه شماره 6 ستاد انتخابات کشور
نظر شما در مورد : اطلاعيه شماره 6 ستاد انتخابات کشور

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها