شهردار بهشهر قربانی حج سیاسی برخی مدیران

تاریخ انتشار : چهار شنبه 29 شهریور 1396 - ساعت : 18:07

کد مطلب: 32269 چاپ به اشتراگ گذاشتن

تیکی تاکای شاعری و ربیع فلاح

شهردار بهشهر قربانی حج سیاسی برخی مدیران

اختصاصی مازندشورا: روند بررسی گزینه‌های استانداری مازندران و طرح نام افراد مختلف، روز‌های پایانی خود را می‌گذراند. طبق اخبار واصله پس از بازگشت رئیس جمهور از نیویورک تکلیف استاندار بسیاری از استان‌ها مشخص خواهد شد

اختصاصی مازندشورا: روند بررسی گزینه‌های استانداری مازندران و طرح نام افراد مختلف، روز‌های پایانی خود را می‌گذراند. طبق اخبار واصله پس از بازگشت رئیس جمهور از نیویورک تکلیف استاندار بسیاری از استان‌ها مشخص خواهد شد.

 

همه‌ی جریانات موجود در استان با تمام قوا در حال رایزنی می‌باشند تا در نهایت گزینه‌ی نزدیک به خط مشی فکری خود را در ساختمان سفید استانداری ببینند. در این میان برخی اتفاقات جنبه‌های بیشتری از زوایای پنهان این رایزنی‌ها را آشکارمی‌سازد.

 

یکی از خبرساز‌ترین تغییرات مدیریتی چند روز اخیر در استان، مربوط به انتصاب شهردار جدید بهشهر می‌باشد.

 

فرید صمدایی که با اکثریت آرا از سوی اعضای شورای شهر بهشهر به عنوان شهردار این شهر معرفی شده بود به جای شروع به کار رسمی خود، قرار است در حج سیاسی برخی مدیران قربانی گردد.

 

با تحلیل این اتفاقات بی‌سابقه در می‌یابیم، علی‌محمد شاعری، تنها نماینده‌ی موافق ابقاء ربیع فلاح و از حامیان ابراهیم رئیسی در انتخابات گذشته با همکاری استانداری مازندران سبب شده تا قانون قربانی منافع شود.

 

این کار تیمی شاعری و ربیع فلاح با دو هدف صورت گرفته است. ابتدا تلاش برای ابقا ربیع فلاح در سمت استانداری و سپس شروع آرایش انتخاباتی علی محمد شاعری برای انتخابات مجلس یازدهم.

حال سوال مهم این است که چطور مسئولان ارشد استان قانون و آرا نمایندگان مردم در شورای شهر را نادیده گرفته و فقط در جهت رسیدن به اهداف سیاسی خود تلاش کرده و قصد دارند شهردار منتخب و سرنوشت یک شهر را قربانی حج سیاسی خود کنند.


برچسب ها : #شهردار بهشهر قربانی حج سیاسی برخی مدیران

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : شهردار بهشهر قربانی حج سیاسی برخی مدیران

*

*


X https://sport45.site/