مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3230 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 28 فروردین 1392 -ساعت : 00:35

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ثبت‌نام 210 نفر برای انتخابات شوراهای آمل

مازند شورا: فرماندار آمل از ثبت نام 210 نفر در انتخابات شورای اسلامی شهر و روستای این شهرستان خبر داد و گفت: دور چهارم شورای اسلامی شهر آمل 13 نفره خواهد بود.

مازند شورا: یدالله اکبرزاده امشب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل با اعلام اینکه تاکنون 210 نفر برای انتخابات شورای اسلامی شهرها و روستاهای این شهرستان ثبت‌نام کرده‌اند، یادآور شد: این تعداد افراد در پست بانک‌ها ثبت‌نام خود را انجام داده‌اند.

وی با اعلام اینکه 115 نفر با مراجعه به فرمانداری ثبت‌نام خود را نهایی کرده‌اند، بیان کرد: ثبت‌نام بقیه نیز با حضور در فرمانداری و تکمیل مدارک نهایی می‌شود.

اکبرزاده با بیان اینکه این افراد برای انتخابات پنج شهر این شهرستان و روستاهای آمل کاندیدا شده‌اند، تصریح کرد: تاکنون 70 نفر برای شهر و روستاهای بخش دابودشت ثبت‌نام کرده‌اند اما هنوز آماری از ثبت‌نامی در لاریجان نهایی نشده است.

ثبت‌نام 13 کاندیدا برای شهر آمل

 وی با تاکید بر اینکه شهر آمل در دوره چهارم انتخابات شورای اسلامی 13 نفره خواهد بود، گفت: این شورا دارای شش عضو علی‌البدل می‌شود.

اعضای فعلی شورای شهر آمل هنوز ثبت‌نام نکردند

 رئیس ستاد انتخابات فرمانداری آمل با اشاره به اینکه هنوز ثبت‌نامی از سوی اعضای فعلی شورای اسلامی شهر آمل واصل نشده است، تصریح کرد: تشابه اسمی در ثبت‌نامی‌ها وجود دارد ولی هنوز اعضای شورای اسلامی شهر آمل ثبت‌نام نکرده‌اند که امکان زیادی وجود دارد که در روزهای پنج‌شنبه و جمعه این امر رخ دهد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات،شوراها ،آمل - -

نظر شما در مورد : ثبت‌نام 210 نفر برای انتخابات شوراهای آمل

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها