همچنان بررسی‌ها برای انتخاب شهردار ادامه دارد/گزینه‌های نهایی شهرداری قائمشهر هفته‌ی آینده انتخاب می‌شوند

تاریخ انتشار : پنج شنبه 30 شهریور 1396 - ساعت : 18:55

کد مطلب: 32316 چاپ به اشتراگ گذاشتن

پویامهر در گفت و گو با مازندشورا:

همچنان بررسی‌ها برای انتخاب شهردار ادامه دارد/گزینه‌های نهایی شهرداری قائمشهر هفته‌ی آینده انتخاب می‌شوند

اختصاصی مازندشورا: پس از کش و قوس‌های فراوان، همچنان اعضای شورای اسلامی قائمشهر، شهردار منتخب خود را مشخص نکرده از این روی مازندشورا گفت و گویی را حول محور انتخاب شهردار با یکی از اعضای شورای شهر انجام داده است:

مازندشورا: پس از کش و قوس‌های فراوان، همچنان اعضای شورای اسلامی قائمشهر، شهردار منتخب خود را مشخص نکرده از این روی مازندشورا گفت و گویی را حول محور انتخاب شهردار با یکی از اعضای شورای شهر انجام داده است:

ایمان پویامهر بیان داشت: در جلسات شورای قائمشهر، در بین اعضاء بحث انتخاب شهردار همیشه درحال بررسی بوده است و نتیجه برآن شد تا در جلسه هفته‌ی آینده گزینه‌های انتخابی شهرداری بررسی شوند و در مدت زمان مشخص بر اساس رأی‌گیری انتخاب شوند.

وی ادامه داد: هر شخصی با توجه‌به شرایط سنی، تحصیلی، بومی بودن، سابقه‌ی مدیریتی و غیره با ارائه دادن برنامه‌های آینده‌ی خود می‌تواند به عنوان یک گزینه تلقی شود؛ با توجه به امتیازبندی‌های رایج در شورا، بهترین گزینه را برای شهرداری انتخاب خواهیم نمود.

پویامهر در خصوص چالش‌هایی که شهردار آینده‌ی قائمشهر با آن‌ها روبرو خواهد شد اظهار داشت: بدهی‌های شهرداری، بحث نساجی قائمشهر، مشکل دپوی زباله‌، رینگ داخلی و ترافیک شهری که با گسترش مناطق کمتر توسعه یافته به اوضاع مطلوب‌تری خواهیم رسید، نیروی انسانی مازاد شهرداری که شهرداری را با هزینه‌های سنگین مواجه می‌سازد و باید با ساماندهی به شاخص‌ استاندارد هزینه‌ی قائمشهر، به بودجه‌ی آن نزدیک شویم و اما یکی از مهم‌ترین مشکل‌های قائمشهر بحث فضای سبز و حریم شهری است که با همکاری شورا و شهرداری در راستای بهبود شرایط توضیح داده‌شده فعالیت خواهیم داشت.

این عضو شورا اشاره نمود: درحال حاضر زباله‌های قائمشهر در کنار رودخانه‌ی تلار جمع‌آوری می‌شود و با بررسی‌ اوضاع، آماده‌ی همکاری با دستگاه‌های مربوطه در حوزه پسماند، دیگر شهرداری ها، سرمایه گذاران برای احداث کارخانه زباله‌سوز و ..هستیم؛ تفکیک زباله از مبدأ نیز در اولویت‌های ما است.

از دیگر برنامه‌هایی که برای قائمشهر درنظر گرفته شده‌است، چند بخشی کردن شهر است که بصورت جدی و برای اداره‌ی بهتر شهر اجرایی خواهد شد.

منتخب شورای پنجم افزود: انتخاب شهردار در شهرهایی که اعضای شورای آن از طرف احزاب مختلف، نظام‌های مهندسی و غیره انتخاب می‌شوند در روند انتخاب شهردار موفق‌تر‌اند چراکه این انتخاب فرآیندی تجمعی است اما شهرهایی همانند قائمشهر و.. به علت ورود پیدا نکردن احزاب یک سری اختلافاتی در این حوزه اتفاق خواهد افتاد.

نسبت به شروع کار شورا که گمانه زنی می‌شد فضای فکری اعضاء از یکدیگر دور باشد درحال حاضر اوضاع متفاوت شده و نگاه‌‌های مشترکی برای همکاری‌ها بوجود آمده است.

ایمان پویامهر خاطرنشان کرد: آینده‌ی شورای پنجم روشن است؛ امید است با ایجاد جو رسانه‌ای آرام بتوانیم رویه‌ی مثبت شورا و شهرداری را حفظ کنیم.

نویسنده :

برچسب ها : #ایمان پویامهر #مازندران #قائمشهر #شورای اسلامی قائمشهر #شهرداری قائمشهر #شهردار قائمشهر

لینک کوتاه مطلب :

نظر شما در مورد : همچنان بررسی‌ها برای انتخاب شهردار ادامه دارد/گزینه‌های نهایی شهرداری قائمشهر هفته‌ی آینده انتخاب می‌شوند

*

*


X https://sport45.site/