مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3240 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 فروردین 1392 -ساعت : 05:36

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حمل و نقل

افزایش کرایه تاکسی در ساری

مازند شورا: مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ساری گفت:در حال حاضر کرایه تاکسی های دورن شهری افزایش نیافته است/زمان اجرای مصوبه شورا بستگی به مصوبه فرمانداری ساری و استانداری دارد/مردم موارد تخلف را اعلام کنند

مازند شورا: این روزها خبرهایی از افزایش کرایه های تاکسی درون شهری ساری به گوش می رسد.

با وجود اینکه افزایش کرایه ها هنوز اعلام نشده،برخی راننده ها از مسافران کرایه های اضافی دریافت می کنند.

احمد گوران -مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ساری- در مورد افزایش کرایه تاکسی های درون شهری گفت: در آخرین جلسه شورا که در روزهای پایانی سال 91 برگزار شد، افزایش نرخ تاکسی تصویب و اکنون منتظر مصوبه فرمانداری و استانداری مازندران هستیم.

 وی تاکید کرد: تا زمانی که فرمانداری و استانداری مصوبه افزایش کرایه را تایید نکند کرایه های تاکسی افزایش نخواهد یافت.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ساری، در پاسخ به سوال ما مبنی بر اینکه چه میزان و در چه زمانی کرایه ها افزایش می یابد، تصریح کرد: بر اساس مصوبه شورا، 500ریال به مبلغ کرایه ها افزوده می شود و زمان اجرای آن بستگی به مصوبه فرمانداری ساری و استانداری دارد.

گوران تورم و گران شدن اجناس به ویژه لوازم یدکی خودروها را علت اصلی افزایش کرایه ها دانست و اظهارداشت: در صورت تصویب نهایی از سوی فرمانداری ساری و استانداری، میزان کرایه ها در مسیرهای مختلف درون شهری کتبی به راننده ها ابلاغ می شود.

وی با بیان این که با رانندگان خاطی برخورد می شود،ادامه داد: رانندگان نیز موظفند این ابلاغیه را در جایی که در معرض دید مسافران باشد، نصب کنند.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی ساری با تاکید بر اینکه بازرسان این سازمان بر عملکرد رانندگان نظارت دارند، افزود: مردم می توانند مواردی نظیر افزایش خودسرانه کرایه ها را به بازرسان و نمایندگان تاکسی رانی اطلاع دهند./ مازندنومهلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری، حمل و نقل، تاک - -

نظر شما در مورد : افزایش کرایه تاکسی در ساری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها