مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3243 -تاریخ انتشار : سه شنبه 27 فروردین 1392 -ساعت : 05:14

چاپ به اشتراگ گذاشتن

60 داوطلب شورای شهر و روستا در شهرستان آمل ثبت نام کردند

مازند شورا: فرماندار شهرستان آمل گفت: در نخستین روز ثبت نام از داوطلبان حضور در شورای اسلامی شهر و روستا در شهرستان آمل تعداد 60تن ثبت نام کردند.

مازند شورا:  «یداله اکبرزاده» طی گفتوگویی افزود: این تعداد شامل شهرهای آمل، رینه، دابودشت، امامزاده عبداله وگزنک و مجموع 350روستای شهرستان آمل به صورت قطعی در بخشداری های پنجگانه نام نویسی کردند.

وی ادامه داد: بر اساس قانون انتخابات و دستور وزیر کشور، نامنویسی از ساعت هشت تا 17 روزهای 26 فروردین تا اول اردیبهشت ادامه خواهد داشت و داوطلبان باید با مراجعه به حوزه انتخابیه شهرستان آمل مستقر در فرمانداری یا بخشداریهای مربوطه اقدام به نام نویسی کنند.

فرماندار آمل، از برنامه ریزی منظم و آمادگی کامل فرمانداری برای انجام مراحل مختلف انتخابات خبر داد و گفت: بر اساس تقویم زمان بندی برگزاری انتخابات تمهیدات لازم فراهم شده است.

اکبرزاده، از داوطلبان خواست در روزهای اول با مراجعه به فرمانداری وبخشداریها اقدام به نامنویسی کنند تا از تراکم در روزهای آخر نامنویسی جلوگیری شود.

وی با بیان اینکه زمان ثبت نام از داوطلبان انتخابات ریاست جمهوری از نیمه دوم اردیبهشت ماه است، گفت: ثبت نام داوطلبان ریاست جمهوری در محل وزارت کشور است و امور اجرایی و تعیین هیات های اجرایی توسط فرمانداری ها و بخشداری های سراسر کشور انجام می شود.

فرماندار آمل ادامه داد: زمان تبلیغات برای انتخابات ریاست جمهوری از دوم خرداد ماه سال جاری به مدت 20روز است و تبلیغات چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا نیز از 16 خرداد ماه به مدت یک هفته خواهد بود.

اکبرزاده به شرایط ثبت نام داوطلبان در انتخابات شهر وروستاها اشاره کرد و افزود: در روستاهای کمتر از 200 نفر سواد خواندن و نوشتن و در روستاهای بالاتر از 200 نفر داشتن مدرک دیپلم برای داوطلبان شوراهای روستایی ضروری است.

وی ادامه داد: در شهرهای باکمتر از 200 هزار نفر جمعیت داشتن مدرک فوق دیپلم و در شهرهای با جمعیت بالاتر از 200 هزار نفر داشتن مدرک لیسانس برای داوطلبان الزامی است.

شهرستان آمل حدود 400هزارنفرجمعیت دارد/ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : آمل ، شورای شهر ، ان - -

نظر شما در مورد : 60 داوطلب شورای شهر و روستا در شهرستان آمل ثبت نام کردند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها