مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3248 -تاریخ انتشار : دوشنبه 26 فروردین 1392 -ساعت : 20:17

چاپ به اشتراگ گذاشتن
انتخابات شوراها برای حدود سه هزار شهر و روستای مازندران کلید خورد

آغاز ثبت نام داوطلبان نامزدی شوراها

انتخابات شوراها برای حدود سه هزار شهر و روستای مازندران کلید خورد

مازند شورا: معاون سیاسی - امنیتی استاندار مازندران با اشاره به آغاز ثبت نام داوطلبان نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی، گفت: روند اجرایی انتخابات شوراهای اسلامی در 58 شهر و دو هزار و 367 روستای استان از صبح روز دوشنبه آغاز شده است.

مازند شورا: هادی ابراهیمیˈ در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در ساری افزود: داوطلبان نامزدی انتخابات شوراهای اسلامی از امروز به مدت یک هفته فرصت دارند تا نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

وی با تاکید بر این نکته که شرایط و امکانات لازم برای برگزاری انتخابات سالم و قانونمند در مازندران فراهم است، گفت: طبق قانون ، انتخابات شوراهای اسلامی علاوه بر شهرها در تمامی روستاهای بالای 20 خانوار یا یکصد نفر جمعیت برگزار می شود.

ابراهیمی بر لزوم توجه داوطلبان به امر خدمتگزاری و تلاش برای رفع مشکلات مردم تاکید کرد و افزود: بر اساس قانون، اعضای شوراهای اسلامی پس از انتخاب شدن باید در حوزه انتخابیه خود سکونت داشته باشند تا بتوانند خدمات بهتر و مطلوب تری به مردم ارائه دهند.

وی با اشاره به آماده سازی مراحل مختلف انتخابات شوراهای اسلامی در مازندران، ادامه داد: به همین منظور ستاد انتخابات در تمامی شهرهای استان راه ندازی و فعال شده است.

رئیس ستاد انتخابات مازندران بر لزوم رعایت قانون در تبلیغات انتخاباتی تاکید کرد و گفت: داوطلبان باید علاوه بر پرهیز از انجام فعالیت های تبلیغاتی مغایر با قانون و شرع مقدس اسلام و خودداری از تخریب یکدیگر، تنها به اثبات کارآمدی و ارائه برنامه های خود بپردازند.

وی یکی از وظایف مهم نامزدهای انتخابات شوراهای اسلامی را فضا سازی مناسب برای حضور باشکوه و حداکثری مردم پای صندوق های رای دانست و افزود: حضور چشمگیر مردم در عرصه سرنوشت ساز انتخابات ، علاوه بر اینکه پایه های نظام اسلامی را مستحکم تر خواهد کرد، سبب خنثی شدن تمامی دسایس سازمان یافته دشمنان علیه انقلاب خواهد شد.

مازندران بیش ازسه میلیون جمعیت دارد که بیش از نیمی از آنان در مناطق روستایی سکونت دارند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شوراها ، - -

نظر شما در مورد : انتخابات شوراها برای حدود سه هزار شهر و روستای مازندران کلید خورد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها