مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3253 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 فروردین 1392 -ساعت : 17:42

چاپ به اشتراگ گذاشتن
تشکیل ستادهای اجرایی انتخابات در شهرهای مازندران

حسینی نژاد خبر داد:

تشکیل ستادهای اجرایی انتخابات در شهرهای مازندران

مازند شورا: مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران گفت: ستادهای اجرایی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در شهرهای استان تشکیل شده است.

مازند شورا: سید عباس حسینی نژاد در گفتگو با خبرنگار مهر، انتخابات آینده ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی را مهم توصیف کرد و افزود: به طور قطع و یقین همراهی و بصیرت ملت و دریافت ودرک فرامین مقام معظم رهبری به عنوان سکاندار نظام جمهوری اسلامی، چالش ها را از بین خواهد برد.

وی، حضور مردم در انتخابات را تنها رمز پیروزی جمهوری اسلامی در مقابله با توطئه دشمنان دانست و گفت: اگر راه شهدا و وصیت نامه های آنان را سرلوحه برنامه های خود قرار دهیم، بر مشکلات فائق خواهیم آمد.

حسینی نژاد از تشکیل ستاد اجرایی انتخابات در شهرستان های مختلف مازندران خبر داد و افزود: زمینه و مقدمات برای برگزاری انتخابات سالم و قانونی مهیا شده است.
 
مدیر کل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران بر لزوم رعایت قواعد و مقررات قانونی در مراحل مختلف برگزاری انتخابات تاکید کرد و گفت: تبلیغات زودرس برخی از داوطلبان نامزدی انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی ،بداخلاقی های انتخاباتی محسوب می شود.
 
حسینی نژاد افزود: قانون، روند برگزاری انتخابات سالم و شرایط مساوی را برای حضور داوطلبان نامزدها و انجام مراحل انتخابات مشخص کرده و تبلیغات نیز باید در زمان تعیین شده صورت گیرد.

وی به تبلیغات غیر مستقیم برخی از داوطلبان نامزدی شوراهای اسلامی در نشریات محلی مازندران در قالب ارائه مقاله به همراه عکس های تبلیغاتی اشاره کرد و گفت: توصیه می شود داوطلبان به نکات قانونی انتخابات توجه کنند.

حسینی نژاد با اشاره به اهمیت حضور آحاد مردم در انتخابات در سال حماسه سیاسی، بیان داشت: آگاهی مردم نسبت به موضوع انتخابات و انتخاب افراد شایسته برکسی پوشیده نیست و بداخلاقی های انتخاباتی را نیز متوجه می شوند.

همزمان با برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی، در حوزه انتخابیه رامسر، تنکابن و عباس آباد، انتخابات میاندوره ای مجلس شورای اسلامی برگزار می شود.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شوراها ، مازندران، ش - -

نظر شما در مورد : تشکیل ستادهای اجرایی انتخابات در شهرهای مازندران

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها