مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3254 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 فروردین 1392 -ساعت : 17:40

چاپ به اشتراگ گذاشتن

معتمد هیئت اجرایی انتخابات آمل معرفی شدند

مازند شورا: فرماندار آمل از معرفی 20 نفر از معتمدان هیئت اجرایی شهرستان آمل برای انتخابات خرداد ماه امسال خبر داد.

مازند شورا: یدالله اکبرزاده امروز در گفت‌و گو با خبرنگار فارس در آمل با تاکید بر اینکه شهرستان آمل آمادگی لازم برای برگزاری انتخابات دارد، اظهار داشت: با توجه به اهمیت انتخابات مسئولان باید در نظر بگیرند که همه تلاش دشمنان این است که تفکر تقلب را بین ملت برنامه‌ریزی کنند.

اکبرزاده با اشاره به اینکه مسئولان باید برای اجرای هرچه سالم‌تر این انتخابات هوشیار باشند، ابراز داشت: با هوشیاری معتمدان می‌توان از اغتشاشات داخلی و توطئه‌های دشمن جلوگیری به عمل آورد.

وی با اعلام اینکه 20 معتمد هیئت اجرایی در این شهرستان انتخاب شدند، اذعان داشت: در این انتخابات 8 نفر به عنوان معتمدان اصلی با بیشترین آرا معرفی شدند.

فرماندار آمل با بیان اینکه 5 نفر دیگر عضو علی‌البدل هیئت اجرایی انتخاب شدند، افزود: انتخاب این معتمدان با رای مخفی و اکثریت مبنی آرا از سوی ستاد انتخابات شهرستان آمل صورت گرفت.

این مسئول بیان داشت: پس از حصول اکثریت قانونی در این انتخابات، 20 نفر به عنوان معتمدان هیئت اجرایی در انتخابات مورد تائید قرار گرفتند.

فرماندار آمل تصریح کرد: در این جلسه پس از انتخاب اعضای علی‌البدل 10 نفر از سایر معتمدان در ردیف هیئت اجرایی قرار گرفتند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شوراها، انتخابات، هی - -

نظر شما در مورد : معتمد هیئت اجرایی انتخابات آمل معرفی شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها