مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3255 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 فروردین 1392 -ساعت : 11:34

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس ستاد انتخاباتی خانه کارگر ساری از جریان انحرافی می‌گوید

مازند شورا: جریان نوظهور در آرایش سیاسی کشور که همه از آن به عنوان جریان انحرافی یاد می کنند نه اصولگرایان سنتی را قبول دارد و نه اصلاح طلبان را - متاسفانه این جریان روی اعتقادات مردم و اهداف اصلی انقلاب موج سواری می کند تا به اهداف انتخاباتی خود برسد.

نایب رئیس ستاد انتخاباتی تشکیلات خانه کارگر مازندران در جمع اعضای این ستاد گفت: انتخابات یکی از پدیده‌های ملی تلقی می‌شود و در کشوری که ارکانش بر اساس رای مردم شکل می‌گیرد، انتخابات باید از جایگاه ویژه‌ای برخوردار باشد.

فرامرز درخشنده با بیان اینکه نباید حضور مردم را تنها در مقطع انتخابات لازم بدانیم چرا که حضور مردم در تمام صحنه‌های انقلاب ضرورتی بسیار اساسی و تعیین‌کننده است گفت: ساختن آینده کشور با وحدت حداکثری و حضور دشمن ‌شکنانه مردم میسر خواهد شد.

وی افزود: انتخابات حق همه است و باید تلاش کنیم که ضمن مشارکت حداکثری مردم، با هوشمندی جلوی آسیب‌ها را به بهترین نحو ممکن بگیریم و روش های انتخاب صحیح را به مردم منتقل کنیم.

عضو هیئت اجرایی تشکیلات خانه کارگر مازندران افزود: دشمن بحث تحریم انتخابات را برای اثبات این موضوع که در جامعه نافرمانی مدنی وجود دارد مطرح می‌کند اما این ترفند هم جواب نمی‌دهد و مردم الخصوص کارگران در انتخابات پیش‌رو مشارکت بالایی خواهند داشت.

رئیس ستاد انتخاباتی خانه کارگر ساری تصریح کرد:به نظر می‌رسد سناریوی فعلی دشمن اقدام برای مشارکت پایین مردم در انتخابات است و در این زمینه مسئولیت ما روشن و این است که تلاش کنیم مشارکت ملت در انتخابات گسترش و افزایش یابد.

در خشنده افزود: رای مشارکت بالای مردم در انتخابات نیازمند رقابت است و باید رویکرد رقابتی را تشویق کنیم البته رقابتی قانونمند و چارچوب‌دار؛ برای این مقابله با سناریوی اول دشمنان که کاهش و عدم مشارکت مردم است.

این فعال جامعه کارگری گفت: باید برنامه‌ریزی‌ها به سمت برگزاری یک انتخابات رقابتی پیش رود، فضای انتخابات بایستی به نحوی فراهم شود تا رقابت در درون خانواده نظام و انقلاب شکل گیرد و انتخابات یک انتخابات رقابتی و با هدف مشارکت گسترده‌تر انجام شود.

وی با بیان اینکه جریان نوظهور در آرایش سیاسی کشور که همه از آن به عنوان جریان انحرافی یاد می کنند نه اصولگرایان سنتی را قبول دارد و نه اصلاح طلبان را گفت: متاسفانه این جریان روی اعتقادات مردم و اهداف اصلی انقلاب موج سواری می کند تا به اهداف انتخاباتی خود برسد.

درخشنده اضافه کرد: سلامت در انتخابات این است که نامزدها وعده دروغ به مردم ندهند و آنها را اغوا نکنند و باید فضای مناسبی برای حضور گروه‌ها در انتخابات آینده فراهم شود.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : ساری ، خانه کارگر، ا - -

مطالب مرتبط با : رئیس ستاد انتخاباتی خانه کارگر ساری از جریان انحرافی می‌گوید
نظر شما در مورد : رئیس ستاد انتخاباتی خانه کارگر ساری از جریان انحرافی می‌گوید

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها