مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3258 -تاریخ انتشار : یکشنبه 25 فروردین 1392 -ساعت : 08:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حمل و نقل

مجلس واردات تاکسی ارزان را بررسی می‌کند

مازند شورا: با توجه به تعلل خودروسازان داخلی برای ارائه تاکسی به شهرداری ها، مجلس یک فوریت لایحه واردات تاکسی بدون عوارض و سود بازرگانی را بررسی می کند.

مازند شورا: مهدی چمران رییس شورای عالی استان ها از تهیه لایحه ای برای واردات تاکسی به کشور خبر داد و گفت: با توجه به تعلل خودرو سازان داخلی برای تامین تاکسی های مورد نیاز شهرداری های کشور ، یک فوریت لایحه واردات تاکسی به مجلس رفت.
 
چمران با بیان اینکه در مرحله نخست 100 هزار تاکسی برای کل کشور وارد می شود، تصریح کرد: این تاکسی ها از خودروهای استاندارد جهانی که دارای استانداردهای زیست محیطی و به صرف اقتصادی باشد بدون دریافت عوارض و سود بازرگانی وارد می شود که بدین ترتیب از تاکسی های داخلی نیز ارزان تر می شود.
 
به گفته‌ی رییس شورای شهر تهران روند تحویل خودرو های مناسب تاکسی از سوی خودروسازان داخلی بسیار کند است به طوری که سال گذشته تنها سه هزار و 500 دستگاه تاکسی به شهرداری های کل کشور تحویل داده شده است.
 
این لایحه به علت نیازمندی به کار کارشناسی و بررسی های دقیق به صورت یک فوریتی در مجلس شورای اسلامی بررسی می شود. / باشگاه خبرنگارانلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : تاکسی، حمل و نقل ، ش - -

نظر شما در مورد : مجلس واردات تاکسی ارزان را بررسی می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها