مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3271 -تاریخ انتشار : جمعه 23 فروردین 1392 -ساعت : 14:10

چاپ به اشتراگ گذاشتن

جدیدترین بخش مازندران برای برگزاری انتخابات آماده می‌شود

مازند شورا: عضو شورای اداری زیراب با اشاره به آمادگی این بخشداری برای برگزاری انتخابات، گفت: جدیدترین بخش مازندران برای برگزاری انتخابات آماده می‌شود.

مازند شورا: حشمت‌الله سمیعی از آمادگی این بخشداری جدید برای برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستاها و ریاست جمهوری خبر داد و اظهار داشت: اقدامات اولیه برای برگزاری انتخابات پرشور در بخش زیراب فراهم شده است.

بخشدار زیراب با بیان این‌که بخش زیراب از جدیدترین بخش‌های استان مازندران است از تلاش مضاعف برای هماهنگی‌های لازم و تشکیل هیئت اجرایی و هیئت نظارت و هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی خبر داد و افزود: 30 نفر از معتمدان برای تشکیل هیئت اجرایی شهر زیراب انتخاب شدند و در آینده نزدیک نیز هفت نفر منتخب این هیئت انتخاب می‌شوند.

وی از تجهیز اداری برای برگزاری چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا خبر داد و یادآور شد: انتخابات در بخش زیراب با مسئولیت بخشدار برگزار می‌شود.

بخشدار زیراب با تأکید بر همکاری و همراهی مردم و مسئولان برای برگزاری پرشور چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، خاطرنشان کرد: فعالیت بخشداری زیراب برای برگزاری انتخابات پیش‌رو با دستور شروع انتخابات از طریق سامانه جامع انتخابات در 21 فروردین‌ماه توسط وزیر کشور آغاز شده است./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شوراها ، - -

نظر شما در مورد : جدیدترین بخش مازندران برای برگزاری انتخابات آماده می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها