مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3272 -تاریخ انتشار : جمعه 23 فروردین 1392 -ساعت : 14:06

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اعضای هیئت اجرایی انتخابات در قائمشهر انتخاب شدند

مازند شورا: با حضور 28 عضو هیئت معتمدان، هشت عضو اصلی و پنج عضو علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات در قائمشهر انتخاب شدند.

مازند شورا: 13 نفر از اعضای اصلی و علی‌البدل هیئت اجرایی انتخابات شهر قائمشهر با حضور فرماندار، دو نماینده مجلس این حوزه انتخاباتی، امام جمعه قائمشهر و 28 عضو هیئت معتمدان این دوره از انتخابات به ترتیب با أخذ بیشترین آرا انتخاب شدند.

فرماندار قائمشهر در این جلسه، انتخابات را امری بزرگ و سرنوشت‌ساز دانست و افزود: دشمن لحظه‌ای از رصد کردن این شرایط حساس دست بر نمی‌دارد و با همه وجود، رکن مردمی بودن این نظام را هدف قرار داده است.

علی پیرفلک افزود: نظام  مقدس جمهوری اسلامی ایران آزادترین انتخابات دنیا را دارد و هیچ کشوری در دنیا انتخاباتی قانونمند، عادلانه و مبتنی بر آرای مردم همچون ایران ندارد چراکه قدرت در این کشورها یا موروثی یا همچون آمریکا با دو حزب دموکرات و جمهوری‌خواه نوبت‌بندی شده است.

وی با بیان این‌که ملت ایران علت دشمنی‌ها را می‌داند، تصریح کرد: نظام اسلامی زور و زر نمی‌پذیرد و تنها حاکمیت خدا را بر زمین قبول دارد که همین موضوع مورد قبول مستکبران دنیا نیست.

پیرفلک ادامه داد: در این مرحله از انتخابات از 24 فروردین پیش ثبت‌نام و 26 فروردین ثبت‌نام نهایی کاندیداها آغاز می‌شود که پیش ثبت‌نام شورای شهر در دفاتر پیشخوان دولت و شورای روستا هم در مراکز آی سی ‌تی روستایی انجام می‌شود.

وی تعداد دفاتر پیشخوان دولت را در قائمشهر 27 دفتر اعلام کرد و افزود: اطلاع‌رسانی برای پیش ثبت‌نام توسط این دفاتر انجام شد.

این مسئول تصریح کرد: بعد از اتمام مرحله پیش ثبت‌نام، داوطلبان با در دست داشتن کد رهگیری و مدارک مورد نیاز ثبت‌نام، برای ثبت‌نام نهایی به فرمانداری مراجعه می‌کنند.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود در قائمشهر 200 داوطلب شورای اسلامی شهر ثبت‌نام کنند./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : قائمشهر، انتخابات، ش - -

نظر شما در مورد : اعضای هیئت اجرایی انتخابات در قائمشهر انتخاب شدند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها