مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3276 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 فروردین 1392 -ساعت : 22:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن

بهره گيری از کارت ملی هوشمند و امضای الکترونيکی در انتخابات آتی

مازند شورا: وزیر کشور گفت: در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری از کارت ملی هوشمند و امضای الکترونیکی بهره گیری می‌شود.

مازند شورا: وزیر کشور گفت: در انتخابات یازدهم ریاست جمهوری از کارت ملی هوشمند و امضای الکترونیکی بهره گیری می شود.

مصطفی محمد نجار بهره گیری از کارت هوشمند ملی و امضای الکترونیکی برای یکهزار و 458 فرماندار و بخشدار کشور را از تدابیر علمی و فنی وزارت کشور برای سرعت بخشی، شفاف سازی، گزارشگیری به هنگام، ردگیری با امنیت بالا و تسریع در اعلام نتایج انتخابات عنوان کرد.

وی در حاشیه جلسه شورای اداری شهرستان سمنان در مصاحبه اختصاصی با خبرنگار واحد مرکزی خبر افزود: مانورهای آموزشی و آمادگی برگزار شده ثابت کرد این رویه نتایج مثبتی داشته و به مردم اطمینان می دهیم روال برگزاری انتخابات با استفاده از سامانه جامع در فضای امن مجازی به خوبی و بدون مشکل اجرا خواهد شد.

وزیر کشوربا کم نظیر خواندن انتخابات خرداد 92 در تاریخ برگزاری انتخابات کشورمان گفت: برگزاری همزمان یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، چهارمین دوره شوراهای اسلامی، میان دوره ای خبرگان رهبری در 2 حوزه و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در 4 حوزه نیازمند سازماندهی و ساماندهی بزرگی است که این کار عظیم با همکاری مسئولان اجرایی با روند رضایت بخش آغاز شده است.

وزیر کشور انتخابات پیش رو را نماد حماسه سیاسی ملت ایران اعلام کرد و گفت: ما در وزارت کشور امانت دار مردم هستیم و مصمم هستیم با مردم بعنوان خالقان اصلی حماسه سیاسی همراه باشیم تا جدا از انتخاب هر فردی، با یک نشاط سیاسی حضور حداکثری محقق شود.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، کارت ملی ، - -

نظر شما در مورد : بهره گيری از کارت ملی هوشمند و امضای الکترونيکی در انتخابات آتی

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها