مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3278 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 فروردین 1392 -ساعت : 18:58

چاپ به اشتراگ گذاشتن

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس:

نمایندگان مجلس حرمت اعضای شوراها را حفظ کنند

مازند شورا: نماینده مردم رودسر و املش در مجلس بر تعامل شوراها با نمایندگان مجلس تاکید کرد و گفت: نمایندگان مجلس باید حرمت اعضای شوراها را حفظ کنند.

مازند شورا: محمدمهدی رهبری املشی در گردهمایی اعضای هیئت‌های نظارت بر چهارمین انتخابات شورای اسلامی گیلان اظهار کرد: برگزاری با شکوه انتخابات در حفظ حیثیت نظام تاثیرگذار است.

وی انتخابات را موجب رقم خوردن سرنوشت نظام اسلامی عنوان کرد و افزود: حضور پر شور مردم در انتخابات اعتبار نظام را در دنیا ارتقا می‌دهد.

رهبری املشی قانون را ملاک عملکرد هیئت‌های نظارت بر انتخابات شوراها خواند و تصریح کرد: قانون باید برای هیئت‌های اجرایی و نظارت ملاک عمل باشد.

عضو هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گیلان با بیان اینکه مجلس بر برگزاری انتخابات شوراها نظارت می‌کند، بیان کرد: نمایندگان مردم در مجلس نقش موثری در انتخابات دارند و تعامل هیئت‌های اجرایی با آنها بسیار مهم است.

* اعضای شوراها نباید مخالف نماینده مردم باشند

وی نمایندگان مجلس را منتخبان مردم دانست و اظهار کرد: هیچکدام از اعضای شوراهای شهر و روستا نباید مخالف نمایندگان مجلس باشند.

رهبری املشی با تاکید بر حفظ حرمت اعضای شوراها توسط نمایندگان مجلس، اذعان کرد: اعضای شوراها نباید بر خلاف قانون عمل کنند.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس خواستار تعامل اعضای شوراها با نمایندگان مجلس شد و تصریح کرد: صلاحیت افراد در شوراهای اسلامی در چارچوب قانون بررسی می‌شود.

* شورای رشت حیثیت گیلان را خدشه‌دار کرده است

وی با بیان اینکه حیثیت افراد در تایید صلاحیت‌ها نباید مخدوش شود، اضافه کرد: شوراهای گیلان نمای خوبی در کشور ندارند به‌ویژه اینکه شورای شهر رشت حیثیت استان را خدشه‌دار کرده است.

رهبری املشی کشاندن مردم به پای صندوق‌های رای را حماسه سیاسی نامید و گفت: ارزیابی‌ها نشان می‌دهد که مردم در انتخابات سال جاری حضوری پر شکوه دارند./ فارسلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : شوراها ، انتخابات ، - -

مطالب مرتبط با : نمایندگان مجلس حرمت اعضای شوراها را حفظ کنند
نظر شما در مورد : نمایندگان مجلس حرمت اعضای شوراها را حفظ کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها