مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3281 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 فروردین 1392 -ساعت : 18:32

چاپ به اشتراگ گذاشتن

قمی خواستار شد:

پرهیز نامزدهای انتخابات شوراها از تبلیغات زود هنگام

مازند شورا: فرماندار نوشهر از نامزدهای انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر و روستا خواست تا از تبلیغات زودهنگام در سطح شهر و روستا پرهیز کنند

مازند شورا: محمد علی قمی اویلی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: مقدمات برگزاری انتخابات 24 خرداد با تشکیل کمیته های مختلف در نوشهر فراهم شده است.

وی افزود: نامزدهای انتخاباتی شورای شهر و روستا با رعایت اخلاق انتخاباتی و پرهیز از تخلف در آستانه انتخابات آینده در تحقق حماسه سیاسی در کشور نقش آفرین باشند.

فرماندار نوشهر گفت: نباید برای تبلیغ مواضع و جذب آرای مردم دست به تخریب سایر نامزدهای دیگر زد و همه بدانند مردم بصیر و حماسه ساز ایران اسلامی بارها ثابت کردند که رعایت اخلاق سیاسی و پیروی از ولایت از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی با اشاره به نامگذاری امسال از سوی رهبر انقلاب بر تحقق حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی تاکید کرد و افزود: هر اندازه این انتخابات پر شورتر و توام با حضور آگاهانه مردم همراه باشد، مولفه های حماسه سیاسی بیشتر محقق می شود و دسیسه های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.

قمی اویلی گفت: يک انتخاب سياسي صحيح در مسیر حماسه سیاسی به فضل الهی زمینه تحقق حماسه اقتصادي را فراهم خواهد ساخت.

وی با اشاره به آمادگي كامل ستاد انتخابات این شهرستان براي برگزاری انتخابات پرشورخاطرنشان کرد: از 26 فروردين ماه و همزمان با سراسر كشور ثبت‌نام از نامزدهاي شركت در انتخابات شوراهاي اسلامي، در سطح شهرستان نوشهر آغاز مي‌شود.

فرماندار نوشهر افزود: امسال در 123 روستا و  3 شهر در سطح شهرستان نوشهر، شاهد برگزاري انتخابات شوراهای شهر و روستا خواهيم بود.
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، شوراها ، - -

نظر شما در مورد : پرهیز نامزدهای انتخابات شوراها از تبلیغات زود هنگام

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها