مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3283 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 22 فروردین 1392 -ساعت : 10:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
نهضت ثبت‌نام كاندیداهای اصلاح‌طلب در انتخابات شوراها

آرایش انتخاباتی احزاب و گروه‌های سیاسی

نهضت ثبت‌نام كاندیداهای اصلاح‌طلب در انتخابات شوراها

مازند شورا: بیانیه شماره 2 جبهه اصلاح‌طلبان به زودی با عنوان آغاز نهضت ثبت‌نام كاندیداهای اصلاح‌طلب در انتخابات شوراها اسلامی شهر و روستا به ویژه در شهرهای بالای 100 هزار نفر صادر خواهد شد.

مجید محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان گفت: جلسه شورای مركزی با حضور اكثر اعضا در موضوعات مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی و همچنین مذاكرات ایران و 1+5 برگزار شد.

به گزارش مازند شورا به نقل از تسنیم، وی ادامه داد: در این جلسه با تاكید بر حضور گسترده مردم در انتخابات، مقرر شد كه به صورت هفتگی در غالب بیانیه به تحلیل روز پرداخته و در همین راستا بیانیه شماره 2 جبهه اصلاح‌طلبان به زودی با عنوان آغاز نهضت ثبت‌نام كاندیداهای اصلاح‌طلب در انتخابات شوراها اسلامی شهر و روستا به ویژه در شهرهای بالای 100 هزار نفر صادر خواهد شد.

سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان درباره تصمیم این جبهه برای انتخابات ریاست جمهوری گفت: اعضا به حضور آقای خاتمی به عنوان كاندیدای اول جبهه اصلاح‌طلبان تاكید داشته و بیان داشتند كه در صورت عدم حضور وی، مسیر اجماع پی گرفته شود.

محتشمی اضافه كرد: همچنین مطرح شد كه در صورت عدم اجماع، كاندیدای اختصاصی جبهه اصلاح‌طلبان آقای كواكبیان خواهد بود.

وی خاطرنشان كرد: از دیگر موارد مطرح شده در این جلسه این بود كه كنگره بزرگ جبهه اصلاح‌طلبان به منظور اجماع به پایان اردیبهشت موكول شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، چه - -

مطالب مرتبط با : نهضت ثبت‌نام كاندیداهای اصلاح‌طلب در انتخابات شوراها
نظر شما در مورد : نهضت ثبت‌نام كاندیداهای اصلاح‌طلب در انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها