مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3297 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 21 فروردین 1392 -ساعت : 10:30

چاپ به اشتراگ گذاشتن

وزیر کشور: داوطلبان انتخابات شوراها ابتدا پیش‌ثبت‌نام کنند

مازند شورا: ثبت‌نام داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا از روز 26 فروردین آغاز می‌شود و تا اول اردیبهشت ادامه خواهد داشت. 15 هزار دفتر پیشخوان شهری و روستایی آمادگی انجام پیش‌ثبت‌نام از داوطلبان را دارند.

مازند شورا: وزیر کشور اظهار کرد: مردم در چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، در مجموع به 207 هزار و 587 نفر رای خواهند داد.

محمدنجار با بیان اینکه این تسهیلات برای اولین بار صورت می‌گیرد و بسیار مهم بوده و در تسهیل فرایند کار بسیار کمک می‌کند، ادامه داد: به منظور ایجاد تسهیلات بیشتر برای داوطلبان و جلوگیری از اتلاف وقت آنها طبق هماهنگی‌های صورت پذیرفته داوطلبان می‌توانند ابتدا به دفاتر پیشخوان دولت شهری و روستایی مراجعه کنند و پیش ‌ثبت‌نام را در آنجا انجام دهند و فقط برای تائید مدارک خود به بخشداری‌ها و فرمانداری‌ها مراجعه کند.

وزیر کشور افزود: با کد رهگیری که در دفاتر پیشخوان دریافت می‌کند بعدا می‌توانند در مراجعه به فرمانداری‌ها و بخشداری‌ها ثبت‌نام را انجام دهند. از این رو در همان روز ثبت‌نام ما حدود 15 هزار دفتر پیشخوان شهری و روستایی را دارد. البته برای اینکه آمادگی بیشتری باشد دو روز قبل از آن تاریخ این مراکز آمادگی دارند تا کار پیش ثبت‌نام را انجام دهند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - - -

نظر شما در مورد : وزیر کشور: داوطلبان انتخابات شوراها ابتدا پیش‌ثبت‌نام کنند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها