مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3302 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 فروردین 1392 -ساعت : 23:24

چاپ به اشتراگ گذاشتن

فرمانده ناجا در نشست خبری اظهار کرد

کاندیدها از ایجاد تنش بپرهیزند

مازند شورا: حضور مردم تا الان بالای ۶۵ درصد ارزیابی شده است و تا روز انتخابات نیز به احتمال زیاد ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت. من از کاندیداها درخواست می‌کنم که از ایجاد تنش پرهیز کنند.

مازند شورا: سردار اسماعیل احمدی مقدم فرمانده ناجا در نشست خبری اظهار کرد: با توجه به اینکه مقام معظم رهبری سال ۹۲ را سال حماسه اقتصادی و حماسه سیاسی نامگذاری کرده است نیروی انتظامی نیز همانند ملت ایران و مسئولان سعی در تقویت و تحقق این شعار در سال جاری دارد تا بتواند در برقراری امنیت که همانا بستر ساز اقدامات سیاسی و اقتصادی است، نقش خود را ایفا کند.

وی با بیان اینکه سال ۹۱ امن ترین سال عمر ناجا در کشور بوده است افزود: به طوریکه دستاوردهای بسیار خوبی در حوزه کاهش جرایم جنایی که عمده ناامنی ها به این جرایم باز می گردد را کسب کرد.

وی با اشاره به حضور مردم در انتخابات سال جاری خاطرنشان کرد: انتخابات از مهمترین موارد مقام معظم رهبری در نامگذاری حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی امسال بود حضور مردم تا الان بالای ۶۵ درصد ارزیابی شده است و تا روز انتخابات نیز به احتمال زیاد ۱۰ درصد افزایش خواهد یافت.

فرمانده ناجا با بیان اینکه اولویت اول پلیس در سال‌جاری برگزاری انتخاباتی امن است، افزود: همه پیش‌بینی‌ها از جمله اشرافیت اطلاعاتی، آمادگی عملیاتی و هماهنگی با سایر سازمان‌ها انجام شده است و من از کاندیداها درخواست می‌کنم که از ایجاد تنش پرهیز کنند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات ، نیروی انت - -

مطالب مرتبط با : کاندیدها از ایجاد تنش بپرهیزند
نظر شما در مورد : کاندیدها از ایجاد تنش بپرهیزند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها