مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3303 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 فروردین 1392 -ساعت : 23:18

چاپ به اشتراگ گذاشتن

اختصاص یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای کمپوست بهشهر

مازند شورا: مبلغ 1 میلیارد و 200 میلیون تومان برای کارخانه کمپوست شرق مازندران اختصاص یافت که با این مبلغ به زودی این کارخانه افتتاح می گردد

به گزارش مازند شورا به نقل از روابط عمومی فرمانداری بهشهر، در جلسه‌ی مقیمی و نورزاد با معاون عمرانی وزارت کشور، مبلغ 1 میلیارد و 200 میلیون تومان برای کارخانه کمپوست شرق مازندران اختصاص یافت که با این مبلغ به زودی این کارخانه افتتاح می گردد.

دکتر مقیمی امروز دوشنبه در نشستی که با مهندس ارشادمنش، معاونت عمرانی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداریها و دهیاریها، و مهندس تابش فر، قائم مقام سازمان شهرداریها و دهیاریها داشت به بررسی مشکلات حوزه انتخابیه پرداخت.

در این دیدار که نورزاد فرماندار و جعفری شهردار بهشهر نیز حضور داشتند گزارشی از روند ساخت کارخانه کمپوست زباله شرق مازندران بیان شد و مشکل نقدینگی و افزایش نرخ ارز در خرید 2 دستگاه نهایی آن مطرح شد.

دکتر مقیمی در خصوص این نشست گفت: با توجه به اهمیت بالای کارخانه کمپوست زباله شرق مازندران و با توجه به پیشرفت بالای احداث این کارخانه ، مهندس تابش فر با تأمین یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای تکمیل این کارخانه موافقت کردند.

مقیمی ادامه داد: مقرر شد، از این مبلغ 900 میلیون تومان توسط سازمان شهرداریها و دهیاریهای کشور و 300 میلیون تومان توسط منابع استانی تأمین و این کارخانه در اسرع وقت تکمیل و افتتاح گردد.

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بهشهر، کمپوست ، زبال - -

نظر شما در مورد : اختصاص یک میلیارد و دویست میلیون تومان برای کمپوست بهشهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها