مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3305 -تاریخ انتشار : سه شنبه 20 فروردین 1392 -ساعت : 16:19

چاپ به اشتراگ گذاشتن
فعالیت‌های انتخاباتی جمعیت آبادگران برای انتخابات شورای شهر

آرایش انتخاباتی احزاب و گروه‌های سیاسی

فعالیت‌های انتخاباتی جمعیت آبادگران برای انتخابات شورای شهر

مازند شورا: «حسن بیادی» طی گفتگویی درباره فعالیت‌های انتخاباتی "جمعیت آبادگران جوان"، اظهار داشت: فعالیت‌های انتخاباتی جمعیت آبادگران در قالب ائتلاف با 8 گروه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، پیش می‌رود و در حال رایزنی با سایر گروه‌های اصولگرا نیز هستیم.

مازند شورا: دبیرکل جمعیت آبادگران گفت: همایش 2000 نفری را در آینده نزدیک در تهران برگزار کنیم که "مهدی چمران" یکی از سخنرانان آن است.

 "حسن بیادی" طی گفتگویی درباره فعالیت‌های انتخاباتی "جمعیت آبادگران جوان"، اظهار داشت: فعالیت‌های انتخاباتی جمعیت آبادگران در قالب ائتلاف با 8 گروه برای انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا، پیش می‌رود و در حال رایزنی با سایر گروه‌های اصولگرا نیز هستیم.

دبیرکل جمعیت آبادگران جوان ادامه داد: بنده برای انتخابات شوراها کاندیدا می‌شوم و جمعیت در انتخابات ریاست جمهوری نیز فعال خواهد بود.

وی از برگزاری همایش 2000 نفری جمعیت آبادگران جوان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: "مهدی چمران" یکی از سخنرانان این همایش است.

بیادی درباره لیست انتخابات شوراهای جمعیت آبادگران، خاطر نشان کرد: محوریت در ائتلاف جمعیت آبادگران با چمران است و وی زمان نهایی شدن لیست آبادگران را  تعیین می‌کند لذا در تدوین این لیست محوریت با بعضی از اعضای شورای شهر فعلی است./ باشگاه خبرنگارانلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها ، - -

نظر شما در مورد : فعالیت‌های انتخاباتی جمعیت آبادگران برای انتخابات شورای شهر

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها