مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3313 -تاریخ انتشار : دوشنبه 19 فروردین 1392 -ساعت : 17:56

چاپ به اشتراگ گذاشتن

رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در استان زنجان:

شورای نگهبان با جرائم انتخاباتی به شدت برخورد می‌کند

مازند شورا: رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در استان زنجان گفت: ‌انتظار می‌رفت مجلس شورای اسلامی نحوه برخورد با تبلیغات کاندیداها را شفاف‌تر کند که چنین نشد، ولی شورای نگهبان با جرائم انتخاباتی به شدت برخورد می‌کند.

مازند شورا: حسین میرزاپور ظهر امروز در نخستین جلسه پیگیری و پیشگیری از جرائم انتخاباتی به قرائت فرازی از سخنان امام خمینی (ره) در زمینه تشکیل جمهوری اسلامی و نظامی مبتنی بر اصول اسلامی پرداخت.

وی با اشاره به اینکه با اشاره به اینکه پس از تشکیل نظام جمهوری اسلامی دشمنان همواره در تلاش برای ضربه زدن به نظام و انقلاب بودند، اضافه کرد: در حال حاضر نیز که موضوع انتخابات در پیش‌رو است، دشمنان در تلاش برای ضربه زدن به کشور با استفاده از نقاط ضعف هستند.

رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در استان زنجان در ادامه با تاکید بر همراهی و همکاری همه اقشار در برگزاری انتخابات افزود: همگان باید در انجام این کار اقدامات لازم را انجام دهند.

وی همچنین با تاکید در برخورد جدی با متخلفان اضافه کرد: امید است، قضات در تصمیم‌گیری محکومیت متخلفان انتخاباتی به غیر از حق نظر شخص یا گروه تاثیرگذار دیگری را اعمال نکنند.

میرزاپور در ادامه با اشاره به برخورد جدی هیئت نظارت در برخورد با متخلفان افزود: در برخورد با چنین اشخاصی جدی هستیم و با کسی تعارف نداریم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به برگزاری همزمان انتخابات ریاست جمهوری و انتخابات شوراها اشاره داشت و گفت: علی‌رغم اینکه مردم با وجود فشارهای بسیار پررنگ در انتخابات شرکت می‌کنند، ولی این امر چالش را نیز افزایش می‌دهد.

رئیس دفتر نظارت شورای نگهبان در استان زنجان در ادامه با اشاره به نحوه تبلیغات کاندیداها گفت: انتظار می‌رفت مجلس شورای اسلامی نحوه برخورد با تبلیغات کاندیداها را شفاف‌تر کند که چنین نشد، ولی شورای نگهبان با جرائم انتخاباتی به شدت برخورد می‌کند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات - شوراها - - -

نظر شما در مورد : شورای نگهبان با جرائم انتخاباتی به شدت برخورد می‌کند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها