مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3339 -تاریخ انتشار : پنج شنبه 15 فروردین 1392 -ساعت : 16:28

چاپ به اشتراگ گذاشتن
از هر 5 نفر، یک نماینده در شعب اخذ رای

تعداد نمایندگان کاندیدای شوراها در شعب اخذ رای

از هر 5 نفر، یک نماینده در شعب اخذ رای

مازند شورا: از شنبه 26 فرودین ثبت نام از داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شورای شهر آغاز می‌شود. نمایندگان داوطلیان ریاست جمهوری می‌توانند در تمام این شعبه‌ها نماینده داشته باشند؛ اما داوطلبان شوراها از هر 5 نفر یک نماینده می‌تواند در شعب اخذ رای حضور داشته باشد.

مازند شورا: مدیرکل دفتر انتخابات وزارت کشور با بیان اینکه ثبت نام از داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا دو روز بعد از اتمام ثبت نام از داوطلبان میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری آغاز می‌شود گفت: ثبت نام از داوطلبان میان دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری تا چهارشنبه 24 فرودین ماه ادامه خواهد داشت و از شنبه 26 فرودین ثبت نام از داوطلبان چهارمین دوره انتخابات شورای شهر آغاز می شود.

حسنعلی نوری طی گفتگویی با اشاره به آغاز ثبت نام انتخابات میان دوره ای مجلس خبرگان رهبری، گفت: انتخابات میان دوره ای چهارمین دوره مجلس خبرگان رهبری در دو استان آذربایجان غربی و کهکیلوبه و بویراحمد همزمان با انتخابات ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه از هر استان یک نفر وارد مجلس خبرگان رهبری خواهد شد، افزود: ثبت نام از کاندیداهای خبرگان رهبری از امروز پنجشنبه 15 فروردین 1392 آغاز و تا چهارشنبه 24 فروردین ادامه خواهد داشت.

مدیر کل دفتر انتخابات وزارت کشور تاکید کرد: علاوه بر دو استقرار شعب ثبت نام دراستان های مذکور شعبه ای نیز در وزارت کشور برای ثبت نام از داوطلبان تدارک دیده شده است.

نوری همچنین با اشاره به شروع ثبت نام چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا تصریح کرد: ثبت نام از داوطلبان شوراها از 26 فروردین ماه شروع می شود که هیات اجرایی برای این انتخابات 5 روز قبل از ثبت نام، یعنی در روز 21 فروردین تشکیل خواهد شد.

همچنین عیسی فرهادی فرماندار تهران نیز طی گفتگویی، در خصوص برگزاری همزمان انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری و چهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا اعلام کرد: شعب اخذ رای دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها یکی است ولی صندوق ها متفاوت خواهد بود.

فرماندار تهران تصریح کرد: در این دوره از انتخابات چهار هزار شعبه اخذ رای در تهران خواهیم داشت که نمایندگان داوطلیان ریاست جمهوری می توانند در تمام این شعبه ها نماینده داشته باشند؛ اما داوطلبان شوراها از هر 5 نفر یک نماینده می تواند در شعب اخذ رای حضور داشته باشد./ مهرلینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، چه - -

نظر شما در مورد : از هر 5 نفر، یک نماینده در شعب اخذ رای

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها