مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3345 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 فروردین 1392 -ساعت : 18:16

چاپ به اشتراگ گذاشتن

پرداخت تسهیلات تازه به بافت‌های فرسوده

مازند شورا: رئیس اداره نوسازی بافت های فرسوده راه و شهرسازی مازندران گفت : پرداخت تسهیلات برای بافت های فرسوده شهری در استان فرصت مناسبی برای نوسازی و بهسازی این محدوده ها است.

مازند شورا: «حجت الله داداشی» روز چهارشنبه در گفت و گویی اظهار داشت: بافت های فرسوده بیش از 4 هزار و 700 هکتار از مساحت شهری استان را تشکیل می‌دهند که این بافت ها به عنوان آسیب پذیرترین محدوده‌ها در حین وقوع حوادث، از حساسیت بالایی برخوردار هستند.

وی بیان داشت: از سال 1384 تاکنون 21 هزار و 345 واحد به عنوان سهمیه استان لحاظ شده که بیش از 15 هزار واحد برای دریافت تسهیلات بانکی به بانک های عامل معرفی شدند که سهم واحدهای فرسوده از دریافت تسهیلات در سال 91 ، بیش از 2 هزار و 700 واحد بود.

رئیس اداره نوسازی بافت های فرسوده راه و شهرسازی مازندران افزود: پرداخت به موقع تسهیلات و کاهش موانع و تسریع در ارائه تسهیلات، نقش مهمی در ترغیب و تشویق ساکنان محدوده های بافت‌های فرسوده برای نوسازی و بهسازی و کاهش مشکلات و معضلات بر عهده دارد.

داداشی گفت: آموزش ساکنین محدوده ها، مدیران و متولیان شهری می‌تواند بستر مناسبی را برای نوسازی و بهسازی هرچه سریعتر محدوده های بافت های فرسوده فراهم آورد/ ایرنالینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : بافتهای فرسوده، بافت - -

نظر شما در مورد : پرداخت تسهیلات تازه به بافت‌های فرسوده

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها