مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3350 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 14 فروردین 1392 -ساعت : 12:03

چاپ به اشتراگ گذاشتن
قانون رسیدگی به صلاحیت نامزدهای شوراها مو به مو اعمال می‌شود

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی مطرح کرد:

قانون رسیدگی به صلاحیت نامزدهای شوراها مو به مو اعمال می‌شود

مازند شورا: عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گفت: آنچه که مشخص است اجرای مو به موی قانون در حوزه نظارت بر انتخابات و تایید صلاحیت هاست که بدون تردید به تشکیل یک شورای منسجم، متخصص و متعهد کمک خواهد کرد.

مازند شورا: محمد ابراهیم محبی طی گفتگویی اظهار داشت: سال حماسه سیاسی و و حماسه اقتصادی آبستن ثبت لحظات شیرین و پر افتخار برای ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

محبی گفت: حماسه تا زمانی که یک رویداد و یا اتفاق حماسی به پایان نرسیده باشد، خلق نمی شود و به همین دلیل باید تمام سازوکارهای لازم و اقدامات عملیاتی برای ثبت حماسه های تاریخی قدم به قدم دنبال شود تا به بهترین وجه ممکن رویداد های عظیم سال جاری برای ایران و جهان ثبت و ضبط شود.

وی افزود: عرصه انتخابات مظهر بروز و تبلور حماسه سیاسی است که همواره صدمه و آسیب زدن به آن در دستور کار دشمن قرار داشته است که بارز ترین نمونه آن برافروختن فتنه 88 بود.

نماینده مردم سنقر در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: مردم در ماجراهای فتنه 88 بینش عمیقی نسبت به تهدیدهای این چنینی پیدا کرده اند که توجه به تجربه های فتنه 88 قطعا نظام را در برابر ویروس فتنه واکسینه کرده است.

محبی با اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: پیشکسوتان، معتمدین و عقلا و تحصیلکردگان شهر ها و روستاها هم در کاندیداتوری افراد واجد شرایط، هم در انتخاب افراد اصلح و هم در عملی شدن مشارکت حداکثری در انتخابات شوراها نقش ویژه ای دارند که باید به فرموده رهبر انقلاب و وظایف خود عمل کنند.

عضو هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گفت: آنچه که مشخص است اجرای مو به موی قانون در حوزه نظارت بر انتخابات و تایید صلاحیت هاست که بدون تردید به تشکیل یک شورای منسجم، متخصص و متعهد کمک خواهد کرد./ مرصاد

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شورای شهر، - -

نظر شما در مورد : قانون رسیدگی به صلاحیت نامزدهای شوراها مو به مو اعمال می‌شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها