مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3358 -تاریخ انتشار : سه شنبه 13 فروردین 1392 -ساعت : 10:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرعامل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران خبر داد

تجهیز تمام جاده‌های مازندران به دستگاه‌های نظارت تصویری

مازند شورا: مدیرعامل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران گفت: تمام محورهای استان مازندران به دستگاه‌های نظارت تصویری مجهز هستند.

مازند شورا: مجید نصرالله‌نژاد با اعلام اینکه تمام محورهای استان مازندران به دستگاه‌های نظارت تصویری مجهز هستند، اظهار داشت: برای همکاری با پلیس مازندران و کاهش تخلفات در سطح جاده‌های استان مازندران، تخلفات رانندگی را به پلیس اطلاع می‌دهیم.

وی در ادامه از نصب سیستم‌های ردیاب اتوماتیک برروی خودروهای عمومی در مازندران خبر داد و خاطرنشان کرد: این دستگاه‌ها موقعیت لحظه به لحظه خودروها را در اختیار ما قرار می‌دهند که اگر خودروی عمومی از مسیر درنظر گرفته شده خارج شود، بلافاصله زمینه توقف این خودرو فراهم می‌شود.

مدیرعامل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران با اعلام اینکه 51 دستگاه ترددشمار در سطح جاده‌های استان مازندران نصب شده است، تصریح کرد: 31 دستگاه نظارت تصویری همه فعالیت‌های جاده‌ای استان مازندران را کنترل می‌کنند.

نصرالله‌نژاد در پایان با اعلام اینکه روزانه بیش از 47 هزار تردد در سطح جاده قائمشهر به ساری و بالعکس ثبت می‌شود، ابراز داشت: در جاده استان مازندران بیشترین تردد انجام می‌شود./ فارس

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، جاده، کمر - -

نظر شما در مورد : تجهیز تمام جاده‌های مازندران به دستگاه‌های نظارت تصویری

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها