مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3367 -تاریخ انتشار : یکشنبه 11 فروردین 1392 -ساعت : 13:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

حجت الاسلام سعیدی

سپاه را خرج اشخاص، احزاب و گروه‌ها نمی‌کنیم

مازند شورا: نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فراتر از احزاب و گروه‌ها است و ما سپاه را برای اشخاص و حزب‌ها و گروه‌ها هزینه نمی‌کنیم.

مازند شورا: حجت الاسلام علی سعیدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار کرد: دشمن تلاش می کند تا چهره سپاه را بد جلوه بدهد و سیاه نمایی کند و با یکسری شبهاتی این را القاء بکند که سپاه قصد دخالت در انتخابات را دارد.

وی افزود: متاسفانه در داخل هم عناصری هستند که همین رفتار را دارند اما سپاه یک جایگاه رفیع و همانند روحانیت یا استادان دانشگاه دارای یک جایگاه ویژه است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بيان کرد: قطعا سپاه هیچگونه دخالتی در انتخابات ندارد و نخواهد داشت و با هر گونه دخالتی نیز برخورد خواهد کرد.

وی افزود: ما معیارها را بیان می کنیم که این معیارها نیز همان معیارهای مقام معظم رهبری و امام خمینی(ره) است، لذا بیان معیارها نیز دخالت در انتخابات نیست.

حجت الاسلام سعیدی تاکید کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی فراتر از احزاب و گروه ها است و ما سپاه را برای اشخاص، حزب ها و گروه ها هزینه نمی کنیم.

وی افزود: سپاه نباید در انتخابات دخالت کند و دخالت هم نمی کند و ما صرفا معیارها را بیان می کنیم و اگر قانون وظیفه ای بر عهده ما در صحنه امنیت انتخابات و صندوق های رای بگذارد آن را انجام خواهیم داد. 
 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سپاه، انتخابات، مهند - -

نظر شما در مورد : سپاه را خرج اشخاص، احزاب و گروه‌ها نمی‌کنیم

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها