مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3380 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 فروردین 1392 -ساعت : 18:22

چاپ به اشتراگ گذاشتن

انتخابات

توزیع تعرفه‌های انتخاباتی شوراهای شهر و روستا از 17 فروردین

مازند شورا: رئیس ستاد انتخابات کشور از توزیع تعرفه‌های انتخاباتی شوراهای شهر و روستا از 17 فروردین به بعد برای آماده سازی مقدمات برگزاری انتخابات خبرداد.

مازند شورا: «سیدصولت مرتضوی» روز چهارشنبه در جریان سفر به شهر «باباحیدر » از توابع شهرستان فارسان افزود: انتخابات مجلس خبرگان رهبری در استان‌های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد و همچنین انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نیز در چهار حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه، تنکابن، رامسر و عباس آباد، تویسرکان و ایلام، ایوان، شیروان چرداول، مهران و ملکشاهی برگزار می‌شود.

رئیس ستاد انتخابات کشور  ادامه داد: حدود 60 هزار شعبه اخذ رای در سراسر کشور برای جمع آوری آراء شرکت کنندگان در انتخابات سال جاری در نظر گرفته شده و تمهیدات لازم برای برگزاری انتخابات در 24 خرداد اندیشیده شده است.

مرتضوی از توزیع تعرفه های انتخاباتی شوراهای شهر و روستا از 17 فروردین به بعد برای آماده سازی مقدمات برگزاری انتخابات خبرداد.

وی ادامه داد: برای رای گیری در شعب اخذ رای دو صندوق وجود دارد که یک صندوق مربوط به انتخابات ریاست جمهوری و صندوق دیگر مربوط به شورای شهر و روستا است.

 مرتضوی در پایان با تاکید بر بستر سازی برای خلق «حماسه سیاسی» در انتخابات امسال کشور، امانتداری، قانون مداری وعدالت گرایی را محور فعالیت ستاد انتحابات کشور در راستای تحقق شعار امسال عنوان کرد./ موج حضور

 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراهای شه - -

نظر شما در مورد : توزیع تعرفه‌های انتخاباتی شوراهای شهر و روستا از 17 فروردین

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها