مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3382 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 07 فروردین 1392 -ساعت : 14:29

چاپ به اشتراگ گذاشتن

25 میلیارد تومان هزینه برای انتخابات شوراها

مازند شورا: به منظور برگزاری انتخابات شوراها 25 میلیارد تومان برای مجلس شورای اسلامی بعنوان نهاد نظارتی در این انتخابات در نظر گرفته شد.

مازند شورا: محمود احمدی نژاد رئیس جمهور، قانون بودجه سه دوازدهم کل کشور برای ۳ ماهه اول سال ۹۲ را به دستگاه‌های اجرایی ابلاغ کرد.

به گزارش مازند شورا به نقل از فارس، مجلسی‌ها بیست اسفند 91، کلیات لایحه بودجه سه دوازدهم کل کشور برای سه ماهه نخست سال 92 را با استناد به قانون بودجه 91 تصویب و 2 روز پس از آن نیز جزئیات آن را مصوب کردند.

شورای نگهبان این مصوبه را به دلیل کافی نبودن بودجه نظارت بر دو انتخابات ریاست جمهوری و شوراها که قرار است در سال جاری برگزار شود، رد کرد.

پس از اصلاح و رفع ایراد شورا توسط مجلسی‌ها و اختصاص 170 میلیارد تومان بودجه به امر نظارت بر انتخابات 92، شورای نگهبان لایحه بودجه سه دوازدهم را تائید کرد.

نمایندگان ملت در جلسه علنی 27 اسفند خود برای انتخابات ریاست جمهوری 90 میلیارد تومان برای وزارت کشور و 55 میلیارد تومان برای شورای نگهبان اختصاص دادند و به منظور برگزاری انتخابات شوراها نیز 25 میلیارد تومان برای مجلس شورای اسلامی بعنوان نهاد نظارتی در این انتخابات در نظر گرفتند.

علی لاریجانی رئیس مجلس در تاریخ 27/12/91، قانون بودجه سه دوازدهم کل کشور در سال 92 را به رئیس جمهور ابلاغ کرد و محمود احمدی‌نژاد نیز این قانون را روز پنجم فروردین‌ماه جاری برای اجرا ابلاغ کرد.

براساس قانون بودجه سه دوازدهم، دولت در سه ماهه اول امسال مجاز به دریافت و پرداخت 41 هزار میلیارد تومان شد.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراها، چه - -

نظر شما در مورد : 25 میلیارد تومان هزینه برای انتخابات شوراها

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها