مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3389 -تاریخ انتشار : دوشنبه 05 فروردین 1392 -ساعت : 16:52

چاپ به اشتراگ گذاشتن
کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر نور (5/1/92)

اختصاصی/ گمانه زنی پیرامون چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی شهر نور

کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر نور (5/1/92)

مازند شورا: صفحات تقویم چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر نور درحالی به سمت 24 خرداد 1392 ورق می‌خورد که این تقویم گذشته‌ای نسبتا پرحاشیه داشته است.

مازند شورا: صفحات تقویم چهارمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر نور درحالی به سمت 24 خرداد 1392 ورق می‌خورد که این تقویم گذشته‌ای نسبتا پرحاشیه داشته است.

بازداشت نائب رئیس شورای شهر نور در نیمه آبادن 87 به اتهام فساد مالی و در ادامه بازداشت مدیران شهری در اوایل زمستان همان سال که تخلفات در صدور مجوز، پرداخت عوارض، تغییر کاربری زمینی، پرداخت رشوه‌های کلان و تحصیل اموال نامشروع از جمله موارد اتهامی در این پرونده‌های چند صد میلیارد ریالی بود.

بعدها اما غیبت‌های مکرر شهدار وقت نور در جلسات شورای اداری این شهرستان و انتقاد فیاضی نماینده مردم نور و محمودآباد در مجلس شورای اسلامی خبر ساز شد.

پائیز سال 90 نیز بروز سیل در شهر نور که بخش‌های عمده‌ای از ناحیه مرکزی شهر نور را درنوردید و سبب خسارات سنگین به تاسیسات زیربنایی، مسکونی و اداری شهروندان و خسارات مالی هنگفت شد و موجب کشته شدن یک نفر نیز شد.

همچنین مدیریت ضعیف سواحل نور و کشف پیاپی پارتی مختلط شبانه در شهرك‌های ساحلی نور و اختلاط در سواحل، حاشیه دیگر مدیریت شهری این شهر ساحلی می‌باشد.

آبان سال گذشته نیز در پی‌شکایت اداره محیط زیست با وجود محکومیت شهرک صنعتی در دادگاه به جهت آلودگی زیست محیطی ناشی از فعالیت شهرک صنعتی در دفع نامناسب و غیر بهداشتی فاضلاب، اما به دلیل عدم رفع آلودگی‌ها شهردار نور به دادسرا احضار شد.

البته هنوز هم آلودگی ناشی از فاضلاب پروژه مسکن مهر گندیاب نور، عدم جمع‌آوری زباله‌های عفونی و معدوم‌سازی سگ‌های ولگرد و وجود احشام سرگردان در سطح شهره و مشکلات دفع زباله از دیگر مسائل مدیریت شهری این منطقه می‌باشد.

لذا باوجود همه حاشیه‌ها و نارسایی های مدیریت شهری این شهر ساحلی اما نمایندگان فعلی شورای اسلامی این شهر و برخی چهره های جدید خود را برای چهارمین دوره انتخابات شورای اسلامی آماده می‌نمایند. لذا در میان کاندیداهای احتمالی از اقشار مختلفی از جمله اعضای فعلی شورای شهر نور، برخی از پرسنل شهرداری، فرهنگیان، بازاریان، تاکسی رانی، ورزشکارن و سایر اقشار دیده می‌شود به که شرح زیر می‌باشد.

به ترتیب حروف الفبا

اسدی - فرشید
اسدیان - علیرضا
اقبالی - اکبر
پیروز - فائزه
حسینی - سید بهرام
حسینی - سید رضا
حسینی - سید عباس
خاکپور مقدم - حسین
ذکایی - خلیل
رضایی - عین اله
روحی - اباصت
سالار - کوهیار
سجادی - سید صابر
شیخی - رسول
عزتی - ریحان
علائی فر - ماشااله
فخاریان - محمدرضا
فلاح - شهریار
کاظمیان - وحید
کوزه‌گر کالجی - کمیل
لاری - غلامرضا
لورائی - بهمن
مومنی - مرتضی
نیک منش - مهدی
واثقی - سعدی
ولیزاده - مازیار
ولیزاده - مجید
یوسفیان – نعمت
و...


این لیست بروز رسانی خواهد شد.


 لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : انتخابات، شوراهای ا - -

نظر شما در مورد : کاندیداهای احتمالی شورای اسلامی شهر نور (5/1/92)

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها