مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 33945 -تاریخ انتشار : دوشنبه 17 مهر 1396 -ساعت : 21:33

چاپ به اشتراگ گذاشتن

ملکه رنجبر در بیمارستان بستری شد

مازندشورا: شهردارآنلاین: ملکه رنجبر به دلیل عارضه قلبی در سی‌سی‌یو بستری شد.

مازندشورا:فریبرز ایروانی ـ فرزند این بازیگر پیشکسوت ـ  درباره وضعیت ملکه رنجبر توضیح داد: ایشان چند روزی از درد در ناحیه قفسه سینه رنج می‌بردند که صبح امروز با تشخیص پزشکان آنژیو انجام شد اما متأسفانه نتایجی که انتظار داشتیم شکل نگرفت و وضعیت ایشان نگران‌کننده است.

وی گفت: در حال حاضر بهترین راهی که پزشکان تشخیص داده‌اند عمل قلب باز است اما به دلیل کهولت سن این عمل امکان‌پذیر نیست و نگرانی‌های خودش را دارد.

فرزند ملکه رنجبر در عین حال اظهار کرد: ایشان در حال حاضر در سی‌سی‌یو تحت مراقبت‌های ویژه و در وضعیت هوشیار هستند اما شرایط مساعدی برای گفت‌وگو کردن ندارند.

ایروانی با ابراز ناراحتی از وضعیت بیماری مادرش یادآور شد: تنها دغدغه ایشان مردم است که به آن‌ها خدمت کند. از مردم عزیز می‌خواهم برای سلامتی‌اش دعا کنند تا بهبودی حاصل شود.

ملکه رنجبر مدت‌هاست است از بیماری پارکینسون هم رنج می‌برد.

ملکه رنجبر - هنرمند پیشکسوت - متولد سال ۱۳۱۷ در رشت است. او از سن شش سالگی فعالیت هنری خود را شروع کرد. این بازیگر پیشکسوت مدتی است در بستر بیماری به سر می‌برد. «زیر آسمان شهر»، «آشپزباشی»، «سایه روشن» و ... از جمله مجموعه‌های تلویزیونی است که ملکه رنجبر در آنها به ایفای نقش پرداخته است.


منبع : شهردار آنلاین


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : رنجبر - وضعیت - بیماری - پیشکسوت - ایروانی - می‌برد - پزشکان - تشخیص - فرزند - بازیگر -

نظر شما در مورد : ملکه رنجبر در بیمارستان بستری شد

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها