مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 3408 -تاریخ انتشار : جمعه 02 فروردین 1392 -ساعت : 18:45

چاپ به اشتراگ گذاشتن

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران:

یک میلیون مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مازندران جابه‌جا می‌شوند

مازند شورا: مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران گفت: بیش از یک میلیون و 142 هزار و 450 مسافر از 24 اسفند ماه 91 تا 30 فروردین ماه جاری از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی در استان جابه‌ جا می‌شوند

مازند شورا: «مجیدرضا نصرالله‌نژاد» ظهر امروز در جمع ‌خبرنگاران مستقر در ستاد تسهیلات سفر مازندران اظهار کرد: از ابتدای طرح نوروزی 653 هزار و 760 نفر در محورهای درون شهری از طریق ناوگان حمل و نقلی استان جابه‌جا شدند.

وی افزود: در این ایام یک میلیون و 39 هزار و 467 مسافر از طریق 182 هزار و 936 سفر در درون استان جابه‌جا شدند.

مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران با اشاره به اینکه 8 هزار و 329 سفر برون‌ استانی در این ایام در استان ایجاد شده است، تصریح کرد: 102 هزار و 983 مسافر از استان خارج شدند.

نصرالله‌نژاد با بیان اینکه یک میلیون و 142 هزار و 450 مسافر از طریق ناوگان حمل و نقل عمومی شامل اتوبوس، مینی‌بوس، سواری عمومی استان جابه‌جا شدند، یادآور شد: محورهای استان توسط 51 دستگاه تردد شمار در 30 محور اصلی و فرعی مازندران کنترل می‌شود.

وی بیان داشت: محورهای ساری ـ قائمشهر، قائمشهر ـ ساری، قائمشهر ـ بابل و محمودآباد ـ نور دارای بیشترین تردد وسیله نقلیه در یک هفته گذشته در بین محورهای استان بودند.

مدیرکل حمل و نقل پایانه‌های مازندران با اشاره به تلاش مستمر شرکت‌ها و موسسات حمل و نقلی استان گفت: 152 شرکت و موسسه حمل و نقلی مسافر مازندران و 132 شرکت باربری استان وظیفه ارائه خدمت بهتر به هموطنان را دارند.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 80 درصد کارکنان اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های مازندران در قالب کشیک نوروزی مستقر بوده و آماده پاسخگویی به فرآیند ارائه خدمت به مردم هستند.

نصرالله‌ن‍ژاد با تبریک سال نو به مسافران نوروزی استان گفت: مسافران و هموطنان در صورت مواجه با هر گونه مشکلی در سفرهای استان با سامانه پیام کوتاه 3000143 (ابتدا کد شهرستانی که سوار وسیله نقلیه شد‌ه‌اند در متن پیام درج و پس از گذاشتن فاصله متن پیام را نوشته) و ارسال نمایند.

به گزارش فارس، مازندران دارای شش محور ورودی هراز، کندوان، سوادکوه، رامسر، گلوگاه و کیاسر است.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : حمل و نقل، مازندران، - -

نظر شما در مورد : یک میلیون مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی مازندران جابه‌جا می‌شوند

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها