مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 341 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 15 بهمن 1393 -ساعت : 10:08

چاپ به اشتراگ گذاشتن
همایش ویدئو کنفرانسی شوراهای کشور برگزار می شود

رئیس شورای عالی استانها خبر داد؛

همایش ویدئو کنفرانسی شوراهای کشور برگزار می شود

مازند شورا: هر ماه نیز کل شوراها را با ویدئو کنفرانس به یکدیگر متصل می‌کنیم. قرار بر این است که در 25 بهمن ماه تمام شوراها را با ویدئو کنفرانس به یکدیگر متصل کنیم.

مازند شورا: غلامرضا بصیری پور رئیس شورای عالی استانها در دیدار با اعضای شورای اسلامی استان تهران که در دبیرخانه شورای عالی استانها برگزار شد، با اشاره به فعالیت بیش از یکصد و هفده هزار نفر در شوراها، اظهار داشت: اگر از این تعداد ده درصد، به سایت شورای عالی استانها مراجعه کنند، باید سایت شورای عالی استانها روزانه هفده هزار بازدید کننده داشته باشد.

بصیری پور ضمن بیان شاخص ها و عدم روزمرگی برای شوراها اعلام کرد: باید برای شوراهای استان امتیازدهی داشته باشیم. از شوراهای استانها علاوه بر فعال سازی سایت هایشان، خواستار اطلاع رسانی برنامه هایشان نیز هستیم. این مسائل در امتیازدهی به شوراهای استانها حائز اهمیت است.

از این پس، مذاکرات صحن علنی شورای عالی استانها به صورت زنده از سایت اطلاع رسانی شورای عالی استانها پخش خواهد شد. هر ماه نیز کل شوراها را با ویدئو کنفرانس به یکدیگر متصل می‌کنیم. قرار بر این است که در 25 بهمن ماه تمام شوراها را با ویدئو کنفرانس به یکدیگر متصل کنیم. ارتباط با رئیس جمهور را از همین طریق پیگیری می کنیم تا تمام زنجیره به هم وصل شود و در دورترین روستا شورای عالی استانها را بشناسند.لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : غلامرضا بصیری پور - رئیس شورای عالی استا - ویدئو کنفرانس - -

مطالب مرتبط با : همایش ویدئو کنفرانسی شوراهای کشور برگزار می شود
نظر شما در مورد : همایش ویدئو کنفرانسی شوراهای کشور برگزار می شود

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها