مازندشورا - مدیریت شهری و شوراهای اسلامی استان مازندران

کد مطلب : 34121 -تاریخ انتشار : چهار شنبه 19 مهر 1396 -ساعت : 08:49

چاپ به اشتراگ گذاشتن
ثبت 6003 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه

فرمانده انتظامی سوادکوه خبر داد

ثبت 6003 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه

مازندشورا: فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از ثبت 6 هزار و 3 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه در طوب 6 ماه نخست امسال خبر داد.

مازندشورا:به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان سوادکوه، مهدی خادمی سه‌شنبه شب در جمع خبرنگاران با گرامی‌داشت هفته نیروی انتظامی با اشاره به اینکه ولی فقیه د رأس سلسله مراتبی نیروی انتظامی قرار دارد، گفت: رضایت مقام معظم رهبری از سربازان‌شان در نیروی انتظامی خوشحال‌کننده است.

وی با بیان اینکه شعار امسال نیروی انتظامی «پلیس برای امنیت و امنیت برای همه» است، افزود: امنیت پایدار در سراسر کشور با تعامل مناسب بین ولی‌فقیه، پلیس، مردم، و نیرو‌های امنیتی دیگر به‌وجود آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه، برقرای نظم و امنیت را مهم‌ترین وظیفه پلیس دانست و خاطر‌نشان کرد: در کشور اسلامی ما، پلیس جامعه محور و همراه با رأفت اسلامی است و کسانی که موجب اخلال در جامعه شوند بر طبق قوانین با آنان برخورد می‌شود.

خادمی به عدم‌ وجود جرایم خشن در شهرستان سوادکوه اشاره کرد و با بیان اینکه در 6 ماه نخست امسال 6 هزار و 3 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه انجام شد که 4 هزار و 6 فقره از آن منجر به تشکیل پرونده شد و هزار و 679 فقره به صورت راهنمایی، مشاوره و ارشاد بود و 252 فقره آن تکراری و 12 مورد دیگر در حال بررسی است.

وی از افزایش کشف 15 درصدی کشف مواد‌مخدر در سوادکوه خبر داد و با اشاره به ترانزیتی‌بودن محور سوادکوه و فعالیت‌های اطلاعاتی و عملیاتی برای کشف مواد‌مخدر، اظهار‌کرد: افزایش 10 درصدی دستگیری معتادان و خرده‌فروشان و افزایش 30 درصدی کشف کالا‌های قاچاق را نیز در 6 ماه اول سال 1396 را در سوادکوه شاهد هستیم.

فرمانده انتظامی شهرستان سوادکوه از کاهش 75 درصدی تصادف فوتی در پلیس راهور و کاهش 45 درصدی تصادف‌های فوتی در حوزه پلیس‌راه خبر داد و گفت: پرونده‌های اختلاف ملکی، بیشترین پرونده‌های را در سوادکوه تشکیل می‌دهد و رانندگان مهم‌تر‌ین عامل تصادف‌ها در محور سوادکوه هستند.

86015/ج


منبع : فارس - مازندران


لینک کوتاه مطلب :


برچسب ها : سوادکوه - انتظامی - درصدی - امنیت - نیروی - شهرستان - افزایش - فرمانده - اینکه - اشاره - پرونده‌های - مواد‌مخدر - امسال - خادمی - اسلامی - جامعه - تشکیل -

نظر شما در مورد : ثبت 6003 فقره تماس با پلیس 110 سوادکوه

*

*


آخرین اخبارپربازدیدها